Wiadomości z Mysłowic

Sprawdź, jak szybko zamówić taniego kuriera

  • Dodano: 2018-03-19 07:00, aktualizacja: 2018-03-15 13:42

Jeśli do tej pory korzystałeś z usług poczty przy wysyłaniu przesyłek, to wiesz, że czasami jechanie na pocztę paczką i czekanie w dużej kolejce może być uciążliwe.

Tymczasem zamówienie kuriera do domu jest nie tylko wygodne i szybkie, ale przede wszystkim bardzo tanie. Wysyłka kurierem to świetna opcja szczególnie wtedy, kiedy nadajesz paczkę o większych rozmiarach, lub po prostu nie chcesz wychodzić z domu.

Przykładowo, kiedy chcesz nadać przesyłkę przez firmę FedEx kurier, to masz możliwość skorzystania z wygodnego serwisu do zamawiania kuriera. Wystarczy, że założysz darmowe konto na stronie https://furgonetka.pl/ i od razu otrzymujesz dostęp do ofert wielu firm kurierskich, w tym do kuriera FedEx. Zamawianie kuriera online jest bardzo proste. Zobacz, jak to zrobić w kilku łatwych krokach.

• Krok pierwszy – wchodzisz na stronę Furgonetka.pl i klikasz „Dodaj przesyłkę”.
• Krok drugi – wypełniasz dane nadawcy i odbiorcy paczki oraz szczegóły dotyczące przesyłki.
• Krok trzeci – wybierasz firmę przewozową, która ma dostarczyć Twoją paczkę i klikasz „Zapisz do wysłania”.
• Krok czwarty – Na następnej stronie w zakładce „Do wysłania” zaznaczasz przesyłki, które chcesz zamówić i klikasz „Zapłać i zamów”.

To wszystko! Płatność za przesyłkę zostanie automatycznie pobrana z Twojego konta prepaid, a w razie braku wystarczającej ilości środków, serwis przekieruje Cię do systemu DotPay, z którego szybko opłacisz swoje przesyłki kurierskie.

Decydując się na wybór kuriera FedEx, musisz pamiętać o tym, by przekazać kurierowi dokumenty przewozowe. Znajdziesz je zarówno w e-mailu, który wyślemy do Ciebie po złożeniu zamówienia, jak i na swoim koncie w serwisie Furgonetka.pl w opcjach przesyłki. Przy odbiorze przesyłki przekaż kurierowi:

FedEx krajowy
• dwie kopie dokumenty wydania paczki,
• etykietę z adresem Odbiorcy, którą nakleja się na paczkę.

FedEx międzynarodowy
• cztery kopie etykiety z adresem Odbiorcy.

Jeśli chcesz wysłać paczkę przez FedEx (lub innym kurierem) albo gdy masz jakieś pytania związane z zamawianiem kuriera, skontaktuj się z nami przez stronę https://furgonetka.pl/. Chętnie pomożemy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.