Wiadomości z Mysłowic

Stolik drewniany rozkładany na wymiar - co warto wiedzieć przed zakupem?

  • Dodano: 2020-02-12 15:00

Kupując meble powinniśmy pamiętać także o dodatkach, które uzupełnią wystrój naszego salonu. Do takich właśnie możemy zaliczyć stoliki drewniane. O czym warto pamiętać podczas zakupu tego rodzaju mebli?

Stolik kawowy z drewna – idealny do każdego salonu

Stolik kawowy nie jest wielkim meblem, dlatego jego obecność w salonie idealnie uzupełnia wystrój pomieszczenia. Tego typu rozwiązania są niezwykle praktyczne. Nie musimy bowiem szukać prowizorycznego miejsca do odstawienia kawy i nie narażamy w ten sposób innych elementów wyposażenia na pobrudzenie. Producenci oferują obecnie rozmaite kształty stolików kawowych. Bez problemu znajdziemy takie z blatem prostokątnym, kwadratowym, czy okrągłym. Taka różnorodność sprawia, że szybko znajdziemy mebel idealny do naszych potrzeb. Drewniany stolik kawowy powinien być oddalony od sofy, fotela, czy krzesła o około 50 cm. Takie ustawienie pozwoli swobodnie poruszać się i wygodnie przy nim siedzieć. Pamiętajmy, by wysokość stolika odpowiadała mniej więcej wysokości kanapy czy fotela.

Stolik drewniany rozkładany na wymiar – gdzie możemy kupić?

W dzisiejszych czasach stoliki są często wyposażone w dodatkowe elementy, takie jak szuflady czy półki. Co więcej, producenci oferują także rozkładany stolik drewniany, który mogą wykonać nam na konkretny wymiar. Tego rodzaju usługa jest idealnym uzupełnieniem rynkowej oferty. Klient ma do dyspozycji konfigurator, który umożliwia mu zaprojektowanie mebla według własnych potrzeb. Takie rozwiązanie znajdziesz chociażby w tym miejscu https://stolywood.pl/kategoria/stoly-i-stoliki/stoliki/drewniane-stoliki/. Stolik rozkładany na wymiar może być wykonany według z konkretnego gatunku drewna. Do wyboru mamy chociażby dąb, buk, czy jesion. Projektując stolik drewniany rozkładany na wymiar możemy też wybrać rodzaj krawędzi, czy kolor stelażu. Dzięki temu kupimy oryginalny mebel, idealnie dopasowany do naszego salonu. Jeśli więc poszukujemy stolika kawowego, to warto rozważyć takie właśnie rozwiązanie. Z pewnością nie będziemy żałowali tej decyzji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.