Wiadomości z Mysłowic

Wielofunkcyjny wózek dziecięcy - wybór i zakup

  • Dodano: 2018-08-27 08:15, aktualizacja: 2018-08-27 08:25

Zakup odpowiedniego wózka dziecięcego, to jedna z najważniejszych decyzji podejmowanych przy kompletowaniu wyprawki dla noworodka. Powinien być to wózek trwały, praktyczny i solidny, z którego być może będzie korzystało przyszłe rodzeństwo.

Polecane są wózki wielofunkcyjne, które są niezwykle praktyczne w korzystaniu z nich. Większość z nich można łączyć z fotelikiem samochodowym i dzięki temu można stworzyć system podróżny 3 w 1 wraz z gondolą i spacerówką. Wiele wózków wielofunkcyjnych posiada nowoczesne systemy połączone z nowoczesnością, co na pewno jest atrakcyjne dla współczesnych rodziców.

Wielofunkcyjny wózek Quinny Moodd holenderskiego producenta posiada kilka atrakcyjnych rozwiązań, które są głównymi jego zaletami. Zdecydowaną zaletą wózka jest składanie gondoli do płaskiej pozycji oraz możliwość stworzenia z wózka trzykołowego czterokołowy. Wózek Quinny Moodd jest wygodnym wózkiem, niezwykle stylowym, a przy tym praktycznym. Pozwala na stworzenie systemu podróżnego 3 w 1, wpięcie fotelika samochodowego za pomocą adapterów w stelaż wózka, to wyjątkowa wygoda dla rodzica. Wózek Moodd jest lekki i poręczny, posiada aluminiowy stelaż i piankowe koła, łatwo się składa i rozkłada, posiada odpowiednią blokadę zabezpieczającą przed samoistnym rozłożeniem.

Spacerówka wózka Quinny Moodd jest wygodna, siedzisko można zmieniać w dwóch kierunkach, kąt nachylenia oparcia jest regulowany, podobnie jak podnóżek. Rączka wózka jest regulowana, teleskopowa, dzięki której można dopasować rączkę wózka do osób o różnym wzroście. Wózek nadaje się do prowadzenia na wszystkich nawierzchniach, posiada skrętne koła, które można blokować do pionowej pozycji, aby wózek jechał na wprost. Wózek wykonany jest z wysokiej jakości materiałów, są one wodoodporne, odporne na wodę, dzięki czemu nawet wylany napój nie wpłynie na schludny wygląd wózka. Wózek Quinny Moodd dostępny jest w różnych kolorach, do zestawu dołącza się klips do parasola, folia na deszcz i adaptery do gondoli.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.