Wiadomości z Mysłowic

Z Korei do Polski – marka Samsung

  • Dodano: 2022-09-16 06:00, aktualizacja: 2022-09-16 06:17

Smartfony marki Samsung to dla wielu osób nie tylko wydajne i profesjonalne modele, ale także gwarancja niezawodności w działaniu. Producent w swoje sprzęty wkłada mocne podzespoły, które potrafią wytrzymać znaczne obciążenia przez wiele lat. Użytkownicy pokochali nie tylko urządzenia AGD, ale przede wszystkim smartfony i tablety. Na czym polega wyjątkowość tej marki?

Trochę historii

Samsung to jedna z największych grup biznesowych, która zrzesza przedsiębiorstwa produkcyjne i usługowe, a także instytucje finansowe. Powstała w 1938 roku, swoją siedzibę ma w miejscowości Suwon w Korei Południowej. Firma weszła na rynek elektroniczny w latach 60. XX wieku. Szacuje się, że marka zatrudnia na całym świecie ponad 400 tysięcy pracowników nie tylko w przemyśle związanym z elektroniką, ale także w samochodowym, chemicznym, lotniczym, a nawet tekstylnym i spożywczym. Za produkcję urządzeń odpowiada Samsung Electronics, największy członek Grupy Samsunga. Przedsiębiorstwo powstało w 1969 roku i znajduje się na liście 10 najlepszych marek na świecie.

Co oferuje marka?

Flagowymi produktami z pewnością są smartfony. Producent oferuje modele zarówno z górnej półki, których ceny zaczynają się od 5 tysięcy złotych, jak i bardziej budżetowe wersje – idealne do codziennego użytku. Co ciekawe, wyświetlacze do kultowych modeli, jak na przykład A51 (https://gsmok.pl/wyswietlacze-oryginalne-samsung-a515-galaxy-a51-4g-m2848-c107) wciąż można znaleźć i w razie uszkodzenia z powodzeniem go wymienić. Oczywiście, smartfony w wyniku eksploatacji czy upadku mogą przestać działać. Jednak części do telefonów Samsung, jak na przykład baterie, płyty główne czy moduły aparatu można kupić w sieci w dobrych cenach. W sklepie https://gsmok.pl/ znajdziesz szereg produktów, które pozwolą na nowo w pełni korzystać ze swojego ukochanego smartfonu. Obecnie marka jest doceniana również za smartwatche i Galaxy Buds, czyli słuchawki bezprzewodowe.

Kolejnym kultowym produktem są tablety. Samsung Galaxy Tab to nowoczesne urządzenia, które obecnie mogą zastąpić laptopy lub netbooki. Świetnie sprawdzają się wśród osób, które doceniają mobilne rozwiązania zarówno w pracy, jak i do codziennej rozrywki. Wśród pionierskich urządzeń na uwagę zasługują również telewizory.

Obecnie Samsung tworzy nie tylko nowoczesne smartfony, jak składane Flip czy Fold, ale także pralki, suszarki, inteligentne lodówki, sprzęt audio, a także szereg mniejszych akcesoriów. Wiele z dopuszczonych na rynek produktów okazało się fantastycznymi rozwiązaniami, ułatwiającymi wielu ludziom na świecie codzienne życie. Nie bez powodu „Samsung” oznacza „trzy gwiazdy”, które symbolizuje dużą, silną, markę o ponadczasowych rozwiązaniach. 

Sylwia MachowskaSylwia Machowska
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.