Wiadomości z Mysłowic

Żabka znalazła sposób na długi franczyzobiorców – to "Polisa na biznes"

  • Dodano: 2021-10-05 14:15

Żabka jest jedną z najpopularniejszych sieci franczyzowych w Polsce. Cieszy się uznaniem zarówno wśród klientów, jak i przedsiębiorców. Ma na to wpływ kompleksowa oferta i szerokie wsparcie, jakie oferuje franczyzobiorcom. W ostatnim czasie sieć wypuściła produkt, który został stworzony specjalnie z myślą o franczyzobiorcach. To „Polisa na biznes”, której celem jest zabezpieczenie przedsiębiorcy/ franczyzobiorcy w przypadku, gdy zakończy współpracę z siecią z ujemnym saldem finansowym. Żabka jest w stanie pomóc w takiej sytuacji.

„Polisa na biznes” – czym charakteryzuje się ten produkt?

„Polisa na biznes” jest unikalnym produktem, jeżeli chodzi o polski rynek. Właściciele dużych sieci franczyzowych nie mają w swojej ofercie ochrony dla współpracujących przedsiębiorców w przypadku, gdy inwestycja się nie powiedzie. „Polisa na biznes” sieci Żabka polega na tym, że franczyzobiorca w momencie, kiedy zamyka swój sklep i ma ujemne saldo, może skorzystać z rekompensaty długów do określonych kwot. W efekcie ewentualne zobowiązania wobec wierzycieli mogą być znacznie niższe niż w sytuacji, gdy nie można było skorzystać z ubezpieczenia.

Rozwiązanie dużego problemu, jakim jest zadłużenie. Żabka oferuje polisę wszystkim franczyzobiorcom

Dużym atutem „Polisy na biznes” od Żabki jest to, że może z niej skorzystać każdy franczyzobiorca, który prowadzi sprzedaż w jednym z punktów sieci. To duże ułatwienie, ponieważ zabezpieczyć mogą się zarówno przedsiębiorcy, którzy mają jeden sklep, jak i ci, którzy prowadzą wiele punktów, również niezależnie od ich stażu. Dzięki temu otrzymują ochronę i niestraszne jest im zadłużenie. Żabka stworzyła polisę przy współpracy z renomowaną grupą PZU, co znacznie zwiększa wiarygodność produktu.

Prowadzenie sklepu Żabka – długi franczyzobiorców nie stanowią już problemu

Jednym z efektów wprowadzenia „Polisy na biznes” może być zwiększone poczucie bezpieczeństwa zainteresowanych ofertą sieci. Żabka jest atrakcyjną propozycją dla wszystkich, którzy chcą prowadzić własny biznes, jednak wiele osób wstrzymywało się z decyzją właśnie z powodu braku ochrony w przypadku niepowodzenia.

Wiele sieci przeprowadza franczyzobiorców przez wszystkie etapy założenia sklepu lub restauracji i pomaga im rozkręcić sprzedaż, jednak w momencie, gdy nad przedsiębiorcą zbierają się czarne chmury, nie oferują wsparcia w rozwiązaniu problemu przedsiębiorcy. Do tej grupy nie należy Żabka. Długi franczyzobiorców przestały być problemem. Sieć Żabka stworzyła produkt, który wzmacnia wiarygodność firmy i sprawia, że przedsiębiorcy prawdopodobnie będą jeszcze bardziej ufać ofercie franczyzowej.

Czy warto zdecydować się na franczyzę?

W przypadku sieci Żabka długi franczyzobiorców przestają być problemem. Dzięki „Polisie na biznes” są oni zabezpieczeni nawet w przypadku, gdy nie wszystko pójdzie zgodnie z planem i pojawi się zadłużenie. Żabka oprócz tego zapewnia atrakcyjne warunki podjęcia współpracy, wystarczy tylko około 5 tys. złotych wkładu własnego. To wszystko sprawia, że coraz więcej ludzi decyduje się na franczyzę.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.