Wiadomości z Mysłowic

Zobacz, jaką ofertę przygotował Salon Ford Auto-Boss

  • Dodano: 2021-03-22 12:00

Autoryzowany Salon Forda Auto-Boss znany jest nie tylko z kompleksowej obsługi, ale również z atrakcyjnych cen oraz promocji skierowanych do miłośników tej amerykańskiej marki. Podobnie jak w poprzednich latach Salon rozpoczął właśnie wyprzedaż rocznika, na której można kupić nowy model Forda w okazyjnej cenie. Trwająca właśnie wyprzedaż Forda 2020 w Salonie Auto-Boss pozwala zaoszczędzić nawet do 30 000 zł na samochody osobowe. Zobacz, które modele są dostępne w ofercie.

Wyprzedaż rocznika 2020

Wyprzedaż rocznika 2020 to doskonała okazja dla wszystkich pasjonatów motoryzacji, aby nabyć nowy model Forda w atrakcyjnej cenie. Auto-Boss to Salon Forda mieszczący się w Chorzowie, więc oferta skierowana jest przede wszystkim do mieszkańców województwa śląskiego.

Co salon przygotował dla swoich klientów? W niższych cenach można znaleźć m.in.:
●     Forda Ka+ Active,
●     Forda Focusa Trend,
●     Forda Focusa ST-Line,
●     Forda Pumę ST-Line,
●     Forda Mondeo Titanium,
●     2019 Forda Mustanga.
 

OFERTA LIMITOWANA

Z wyżej wymienionej listy największym zainteresowaniem cieszą się modele Forda Focusa. To idealne rozwiązanie dla osób szukających pewnego miejskiego auta, oferującego wysoki komfort podróżowania. Pojazd wyposażony jest w wiele innowacyjnych technologii, które wspomagają jazdę. Wymienić tutaj można tempomat z funkcją Stop and Go, system łączności Ford SYNC3, Active Park Assist drugiej generacji, czy system pomagający utrzymać pojazd na pasie ruchu.

Wyprzedaż obejmuje także modele dostawcze. W poczet samochodów dostawczych objętych rabatem wliczają się różne wersje Forda Transita. Szczegółowe informacje o wyprzedaży oraz promocjach można znaleźć na stronie internetowej Salonu, do której odwiedzenia serdecznie zapraszamy.

Oferta tygodnia

Salon Auto-Boss, oprócz wyprzedaży rocznika, przygotował dla swoich klientów wiele ciekawych promocji. Na stronie internetowej Salonu można znaleźć zakładkę Oferta tygodnia, na której pod koniec każdego tygodnia prezentowany jest model w promocyjnej cenie. Jak wskazuje sama nazwa, okazja dostępna jest wyłącznie przez 7 dni, więc warto szybko działać, aby nie stracić szansy na zakup modelu w atrakcyjnej cenie. Oferta tygodnia skierowana jest m.in. dla mieszkańców Mikołowa szukających Forda.

Liczne promocje, zachęcamy do sprawdzania informacji na stronie

Poza wyżej wymienionymi promocjami klienci Salonu Auto-Boss mogą liczyć również na inne okazje. Zachęcamy do sprawdzania zakładki Promocje na stronie internetowej Salonu, aby być na bieżąco z najnowszymi rabatami i ofertą. W ten sposób klienci mogą znaleźć swój wymarzony model Forda w naprawdę przystępnej cenie.

Co warto wspomnieć, oferta Autoryzowanego Salonu Auto-Boss nie ogranicza się jedynie do nowych modeli. Dostępne są również używane samochody, które pochodzą głównie z ofert salonów dealerskich bądź od klientów flotowych. Pojazdy prezentowane są na placu znajdującym się obok Salonu. 
https://fordchorzow.autoboss.com.pl/
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.