Wiadomości z Mysłowic

Aplikacja mobilna "Moja Komenda" – szybki kontakt z policją i dzielnicowym

  • Dodano: 2020-09-04 09:30

Aplikacja „Moja Komenda” umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce.

Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline - bez dostępu do internetu.

Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce

Stale dodawane są do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki. Aplikacja została wyposażona w dwa tryby wyszukiwania informacji. Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie aplikacja sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty. Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki. Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukiwanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

Informacje zawarte w aplikacji są stale udoskonalane i aktualizowane, zależy nam jednak na Państwa opinii. Jeśli znaleźli Państwo błąd lub chcą Państwo podzielić się swoim zdaniem na temat „Mojej Komendy” Policja prosi o kontakt.

„Moja Komenda” dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS. Usługa jest bezpłatna.

ZOBACZ FILM

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również