Wiadomości z Mysłowic

Areszt dla sprawcy rozbojów

  • Dodano: 2015-09-29 10:30
Policjanci z mysłowickiej prewencji zatrzymali 41-latka, podejrzanego o dokonanie trzech rozbojów. Sprawca dokonywał napadów na mysłowickie sklepy. Zatrzymanemu grozi nawet 12 lat więzienia.
 
 
Policjanci ogniwa patrolowo-interwencyjnego mysłowickiej komendy już po kilku minutach zatrzymali sprawcę, który po raz kolejny dokonał napadu na sklep, tym razem przy  ul. Bytomskiej. Dzień wcześniej dopuścił się dwukrotnie podobnych czynów przy ul. Gwarków i ul. Krakowskiej. W chwili zatrzymania był kompletnie zaskoczony błyskawiczną reakcją policjantów. Okazał się nim 41-letni mieszkaniec Mysłowic. Za każdym razem gdy wchodził do sklepów spożywczych zachowywał się podobnie. Groził pracownikom przedmiotem przypominającym broń. Ostatecznie łupem napastnika padły w sumie pieniądze w kwocie 400 zł i trzy piwa.
 
 
Mężczyzna natychmiast trafił do policyjnego aresztu. Na wniosek policjantów i prokuratora, mysłowicki sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Za popełnione przestępstwo może spędzić w więzieniu nawet 12 lat.

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.