Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Areszt za śmiertelne pobicie

  • Dodano: 2015-12-18 12:30
Kryminalni z Mysłowic zatrzymali dwóch sprawców pobicia mężczyzn na ul. Oświęcimskiej w Mysłowicach. Na skutek zadawanych ciosów metalowym narzędziem jeden z mężczyzn zmarł. Sprawcy zdarzenia usłyszeli już zarzuty i decyzją sądu zostali tymczasowo aresztowani.
 
 
Do tego tragicznego zdarzenia doszło w nocy z 5 na 6 grudnia na ulicy Oświęcimskiej w Mysłowicach. Jak ustalili śledczy, pomiędzy grupą około 8 młodych osób doszło bo bójki. W wyniku tego zdarzenia trzech mężczyzn trafiło do szpitala. Dwaj mężczyźni z ogólnymi obrażeniami, po udzielonej im pomocy opuścili szpitali.
 
 
Trzeci mężczyzna, który odniósł najpoważniejsze obrażenia poprzez uderzania go po całym ciele metalową rurką, po kilku dniach zmarł. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na zatrzymanie dwóch sprawców tego pobicia, którymi okazali się mieszkańcy Mysłowic w wieku 23 i 24-lat. Oprawcy stanęli już przed obliczem sądu, który zastosował wobec dwóch nich środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Za pobicie ze skutkiem śmiertelnym grozi im teraz kara 10 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.