Wiadomości z Mysłowic

"Bezpieczne Gimnazjum" po raz XVII

  • Dodano: 2016-03-22 12:15
21 marzec to dzień, który uczniowie mysłowickich gimnazjów spędzają na sportowo. Tego dnia o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach, rywalizowały reprezentacje mysłowickich szkół gimnazjalnych. Impreza ta jest doskonałą promocją sportowego stylu życia i właściwych postaw wśród młodzieży dopingującej swoje drużyny.
 
 
W hali mysłowickiego MOSiR-u odbył się finał XVII edycji programu "Bezpieczne Gimnazjum". Do zawodów przystąpiło 9 reprezentacji ze szkół gimnazjalnych z naszego miasta. Uczniowie rywalizowali w konkurencjach sportowych i teście wiedzy obejmującym szeroko rozumiane zagadnienia bezpieczeństwa. Do zmagań dołączyły grupy kibiców dopingujących swoje reprezentacje. Jury składające się z zaproszonych gości bardzo wysoko oceniło poziom rywalizacji wśród kibiców.
 
 
Przygotowane stroje, hasła oraz skandowane okrzyki i przyśpiewki są czytelnym sygnałem tego, że mysłowicka młodzież potrafi kibicować i cieszyć się ze sportowej rywalizacji. Po bardzo wyrównanej walce zwyciężyli uczniowie Gimnazjum nr 3 i to oni odebrali z rąk I Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach podinsp. Dariusza Półtoraka okazały puchar. Władze samorządowe Mysłowic obdarowały młodych sportowców okazjonalnymi plecakami i koszulkami. Komendant Miejski Policji w Mysłowicach serdecznie dziękuje wszystkim osobom zaangażowanym w ten program. Ze sportowym pozdrowieniem do zobaczenia na kolejnym finale.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.