Katalog firm

dodaj firmę

Hala widowisko-sportowa MOSiR Mysłowice

Adres i telefon

ul. Bończyka 32z
41-400 Mysłowice
Godziny otwarcia: kontakt telefoniczny
  • Poniedziałek: kontakt telefoniczny
  • Wtorek: kontakt telefoniczny
  • Środa: kontakt telefoniczny
  • Czwartek: kontakt telefoniczny
  • Piątek: kontakt telefoniczny
  • Sobota: kontakt telefoniczny
  • Niedziela: kontakt telefoniczny

Oferta

Hala widowisko-sportowa MOSiR w Mysłowicach znajduje się przy ulicy Norberta Bończyka 32z i działa w ramach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Jest to obiekt sportowy oddany do użytku we wrześniu 2005 roku, który posiada dwie sale sportowe. Główna sala przystosowana jest do takich gier jak: siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, futsal zawody judo, ju-jitsu oraz tenis stołowy. Podczas zawodów na trybunach może zasiąść ponad 1000 kibiców i sympatyków sportu. Posiada nowoczesne zaplecze sportowe wyposażone w 6 szatni sportowych wraz z prysznicami, specjalne przygotowane zaplecze dla artystów. Na pierwszym piętrze mieści się siłownia, gabinet odnowy biologicznej, sauna, kawiarnia a także sala bankietowa.

Podczas koncertów i imprez kulturalnych na hali mieści się 2000 osób (trybuny, parkiet) Posiadamy również scenę wraz z zadaszeniem o wymiarach 9x9m lub bez zadaszenia o wymiarach 9x18 w różnych konfiguracjach.

Cennik:

Miejsce Cena
duża sala gimnastyczna
sala + 1 szatnia 185,00 zł / 1 h
260,00 zł / 1,5 h
330,00 zł / 2 h
mała sala gimnastyczna
sala + 1 szatnia 65,00 zł / 1 h
87,00 zł / 1,5 h
98,00 zł / 2 h
inne
dodatkowa szatnia 20,00 zł
sala konferencyjna 20,00 zł / 1 h
siłownia wejście jednorazowe - 6 zł
karnet miesięczny - 50 zł

 

 

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Hala widowisko-sportowa MOSiR posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Mysłowic od 2016 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.