Wiadomości z Mysłowic

Bezpiecznie na Wakacje. Porady od Policjantów w UrbanLabie!

  • Dodano: 2024-06-18 19:00

Mysłowicki profilaktyk wraz z oficerem prasowym spotkali się wczoraj w mysłowickim UrbanLabie z mieszkańcami naszego miasta, z którymi rozmawiali o bezpieczeństwie w czasie zbliżających się wakacji. Mieszkańcy dowiedzieli się, na co zwrócić uwagę podczas poszukiwania kwatery, jak zabezpieczyć swój dobytek oraz jak bezpiecznie korzystać z wakacyjnych atrakcji. Stróże prawa opowiedzieli również o tym, jak nie dać się oszukać w sieci.

Spotkanie z policjantami

Wczoraj w mysłowickim UrbanLabie odbyło się spotkanie z mieszkańcami, w którym udział wzięli profilaktyk i oficer prasowy z mysłowickiej komendy. Policjanci w trakcie spotkania przekazali zgromadzonym informację na temat bezpieczeństwa w trakcie nadchodzących wakacji.

Bezpieczne wakacje 

Mieszkańcy dowiedzieli się jak bezpiecznie zarezerwować wakacyjną kwaterę, jak zabezpieczyć swój dobytek na czas wyjazdu oraz jak bezpiecznie dotrzeć do miejsca wypoczynku różnymi środkami transportu. Nie zabrakło również porad jak bezpiecznie korzystać z letnich atrakcji zarówno nad wodą, jak i w górach. Mundurowi poruszyli też ważny temat internetowych oszustw. Przekazali mieszkańcom wiedzę, jak nie paść ofiarą internetowych oszustów w trakcie zakupów i korzystania z sieci.

Stróże prawa odpowiedzieli również na pytania zgromadzonych osób.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również