Wiadomości z Mysłowic

Black Friday w bibliotece. Mysłowicka akcja czytelnicza

  • Dodano: 2023-11-21 11:30

Podczas gdy pod koniec listopada klienci w galeriach handlowych poddają się zakupowemu szaleństwu, w filii bibliotecznej przy ulicy Oświęcimskiej, jak co roku, organizowana jest akcja pod hasłem „Black Friday w bibliotece!”.

Black Friday w mysłowickiej bibliotece

Akcja, która wpisuje się w komunikaty medialne związane z okresem wyprzedaży, polega na promowaniu i wypożyczaniu czytelnikom w tygodniu poprzedzającym „czarny piątek” książek z czarną okładką z różnych gatunków literackich. Wśród nich znajdziecie między innymi „czarne” kryminały, thrillery, romanse, tytuły z gatunku literatury obyczajowej, a nawet reportaże czy biografie. Każdą z „czarnych książek” z wieszaka, półki czy gabloty wystawowej można symbolicznie „przymierzyć”, dopasować do siebie, swojego gustu czytelniczego i wypożyczyć.

Akcji towarzyszy tematyczna wystawa, którą tworzą dekoracje ze sloganami reklamowymi w stylu: „100 % Black Lektury!”, „Wypożycz black book!” czy „Druga książka gratis!”. Wszystkich zainteresowanych „bibliotecznymi promocjami” w postaci „czarnej literatury” MBP Mysłowice zaprasza do biblioteki od 21 do 30 listopada.

Black Friday w bibliotece. Mysłowicka akcja czytelnicza / fot. MBP Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również