Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Black Week w bibliotece

  • Dodano: 2017-11-27 09:15

Black Friday czyli Czarny Piątek to dzień największych wyprzedaży w większości sklepów w ciągu całego roku. Odbywają się one przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, w ostatnich latach również w Polsce, cyklicznie co roku w ostatni piątek listopada.

Wyprzedaże z okazji Black Friday uznawane są za największe roczne promocje pojawiające się w sklepach, czyli największe obniżki cen. Wśród polskich konsumentów dzień ten określany jest jako Black Friday Polska lub jako Czarny Piątek.

Filia biblioteczna przy ulicy Oświęcimskiej skopiowała i nieco zmodyfikowała ten trend na swoim gruncie i począwszy od Czarnego Piątku przez cały następny tydzień listopada organizuje w Wypożyczalni dla Dorosłych akcję pod hasłem „Black Week w bibliotece”. W tym okresie czytelnicy namawiani poprzez różne slogany reklamowe typu: „100% black lektury”, „Tylko z kartą biblioteczną wypożyczysz black book!” czy „Wypożycz grubszą książkę, drugą cieńszą wypożyczysz gratis;)!” - mogą wypożyczyć wyeksponowane na specjalnym regale książki z czarną okładką z różnych gatunków literackich i o różnorodnej tematyce.

Ta zabawna akcja cieszy się wśród czytelników filii dużym zainteresowaniem i popularnością.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.