Wiadomości z Mysłowic

"Chory na Sukces" na deskach MOK-u

  • Dodano: 2018-03-12 07:45, aktualizacja: 2018-03-09 08:26

W przedostatnią środę marca w Mysłowickim Ośrodku Kultury zobaczymy spektakl „Chory na Sukces” z Krzysztofem Ibiszem i Krzysztofem Hanke w rolach głównych. Ta zabawna historia rozbawi do łez wszystkich widzów obecnych tego dnia w MOK-u.

Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski („Ich Troje”), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia – jak twierdzą niektórzy – ich narcyzowatej osobowości. W tym celu tworzą na scenie postać zarozumiałego i przekonanego o swej wielkości, bufona, po to żeby dać dowód na posiadany do siebie dystans i zdyskontować to, co się o Nich niesłusznie mówi.

Pomagają im w tym czołowi polscy artyści kabaretowi: Mikołaj Cieślak („Kabaret Moralnego Niepokoju”), Krzysztof Hanke (słynny Bercik, lider śląskiego kabaretu „Rak”), Piotr Pręgowski („Ranczo”) i Tadeusz Ross („Zulu Gula” i nie tylko), którzy żartują sobie z idoli, na wszelki możliwy sposób im się podlizując, a jednocześnie robiąc z nich idiotycznych celebrytów. W trakcie akcji usłyszymy też piosenki, które świetnie się wpisują w otaczającą nas rzeczywistość i dotykają spraw, które są nam wszystkim bliskie. Spektakl kabaretowy „Chory na Sukces” jest satyrą na powszechną wokół tandetę, bufonadę i nieprofesjonalność, które to cechy dotyczą nie tylko niektórych artystów ale także innych, ważnych dla naszego życia, środowisk.

Spektakl „Chory na Sukces” zobaczymy w środę 21 marca o godzinie 19:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie MOK. Podczas mysłowickiego spektaklu zobaczymy Krzysztofa Ibisza, Krzysztofa Hanke, Tadeusza Rossa i Piotra Pręgowskiego.

"Chory na Sukces" na deskach MOK-u

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również