Wiadomości z Mysłowic

"Gotuj się do pomocy" - szlachetna inicjatywa z okazji Dnia Dziecka

  • Dodano: 2019-06-05 13:00

Z okazji Dnia Dziecka niesamowite atrakcje dla dzieci z domów dziecka przygotowali lokalni przedsiębiorcy oraz osoby publiczne.

W dniu swojego święta dzieci mogły liczyć na wspaniałą zabawę i spełnianie kulinarnych życzeń m.in. przez posłów, przedstawicieli władz miasta oraz komendantów policji, straży pożarnej i straży miejskiej. Przepyszną pomidorową serwował dzieciom Komendant Miejski Policji w Mysłowicach nadkom. Dariusz Koniak.

Już po raz szósty z okazji Dnia Dziecka, dla podopiecznych m.in. Domu Dziecka im. Ojca Pio w Mysłowicach, Rodzinnego Domu Dziecka z Brzezinki, Hospicjum Cordis i Świetlicy Młodzieżowej u Św. Faustyny, z inicjatywy lokalnych przedsiębiorców przygotowano wczoraj nie lada atrakcje. Malowanie twarzy, balony z helem, pokazy sztuk walki i pokaz umiejętności Hellboya - psa poszukiwawczego z  OSP Dąbrówka Mała to tylko niektóre z nich.

Po emocjonujących przeżyciach na dzieci czekała kolejna niespodzianka. Ich kulinarne życzenia spełniali m.in. właściciele lokalnych firm, posłowie, przedstawiciele władz miasta oraz komendanci policji, straży pożarnej i straży miejskiej. Pyszną zupę pomidorową serwował Komendant Miejski Policji w Mysłowicach nadkom. Dariusz Koniak.

W tym roku w akcji wzięła udział rekordowa liczba 80 dzieci, którym uśmiech na twarzy towarzyszył przez cały czas trwania zabawy.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.