Wiadomości z Mysłowic

Mysłowiczan portret własny - wystartował projektu Urzędu Miasta Mysłowice

  • Dodano: 2020-06-02 08:30, aktualizacja: 2020-06-02 08:57

Urząd Miasta Mysłowice ogłosił projekt pn.: „Mysłowiczan portret własny”, którego celem jest stworzenie kolażu zdjęć mieszkańców tworzących napis: 660 LAT. Kolaż zostanie wykorzystany podczas akcji promocyjnej na billboardach miejskich. Projekt skierowany jest do wszystkich zainteresowanych osób.

Przedmiotem projektu jest wykonanie zdjęcia - „selfie”

Zgodnie z definicją „selfie”to rodzaj fotografii autoportretowej, zazwyczaj wykonywanej z trzymanego w ręku lub na kijku do selfie aparatu cyfrowego, kamery lub telefonu komórkowego. Zdjęcie przedstawia zazwyczaj samego siebie, z członkami rodziny lub przyjaciół.

Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie. Na zdjęciu musi znaleźć się wizerunek uczestnika. Przedmioty niezbędne do wykonania zadania uczestnik zapewnia we własnym zakresie.

Koordynatorami projektu są pracownicy Kancelarii Prezydenta Miasta tel. 32 31 71 167.

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest zrobienie sobie zdjęcia, selfie i przesłanie go na adres e-mail: 660lat@myslowice.pl w dniach od 1.06.2020 r. do 31.08.2020 r. wraz z danymi osobowymi tj.: imię i nazwisko. W tytule e-maila należy wpisać: „Mysłowiczan portret własny”.

Szczegóły w regulaminie projektu.
Regulamin (65.52 KB)

Mysłowiczan portret własny - wystartował projektu Urzędu Miasta Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również