Wiadomości z Mysłowic

Zmiany w działalności Urzędu Miasta Mysłowice

  • Dodano: 2020-11-04 12:00

Prezydent Miasta Mysłowice wprowadził zmiany w działalności Urzędu Miasta Mysłowice poprzez ograniczenie przyjmowania interesantów od 3 listopada 2020 roku do 4 grudnia 2020 roku.

Jak załatwić sprawę?

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie, drogą elektroniczną oraz możliwie za pośrednictwem operatora pocztowego. W wyjątkowych sytuacjach kierownicy komórek organizacyjnych tut. Urzędu podejmować będą decyzje o załatwieniu konkretnych spraw.

Zarządzenie wydaje się ze względu na dobro mieszkańców oraz odpowiedzialność pracodawców za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, a także obowiązek ochrony przez pracodawcę zdrowia i życia pracowników jak również interesantów przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj »

  • Krzysztof Knapik

    Panie prezydencie kiedy mieszkańcy Mysłowic otrzymają dokumenty do wykupu ziemi czyli przekształcenie dzierżawy wieczystej na własność? Pozdtawiam

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.