Wiadomości z Mysłowic

Zmiany w działalności Urzędu Miasta Mysłowice

  • Dodano: 2020-11-04 12:00

Prezydent Miasta Mysłowice wprowadził zmiany w działalności Urzędu Miasta Mysłowice poprzez ograniczenie przyjmowania interesantów od 3 listopada 2020 roku do 4 grudnia 2020 roku.

Jak załatwić sprawę?

Załatwianie spraw i udzielanie informacji odbywać się będzie telefonicznie, drogą elektroniczną oraz możliwie za pośrednictwem operatora pocztowego. W wyjątkowych sytuacjach kierownicy komórek organizacyjnych tut. Urzędu podejmować będą decyzje o załatwieniu konkretnych spraw.

Zarządzenie wydaje się ze względu na dobro mieszkańców oraz odpowiedzialność pracodawców za stan bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, a także obowiązek ochrony przez pracodawcę zdrowia i życia pracowników jak również interesantów przez zapewnienie bezpiecznych i higienicznych warunków pracy.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Krzysztof Knapik

    Panie prezydencie kiedy mieszkańcy Mysłowic otrzymają dokumenty do wykupu ziemi czyli przekształcenie dzierżawy wieczystej na własność? Pozdtawiam

Dodaj komentarz

W związku z nadchodzącą ciszą wyborczą, możliwość komentowania artykułów na naszej stronie zostanie tymczasowo zablokowana.
Dziękujemy za zrozumienie i zachęcamy do powrotu do dyskusji po zakończeniu ciszy wyborczej.

Czytaj również