Wiadomości z Mysłowic

"Na drodze patrz i słuchaj". Policjanci z Mysłowic uświadamiali podczas festynu

  • Dodano: 2023-03-28 06:00, aktualizacja: 2023-03-27 19:33

W sobotę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach oraz z Komendy Wojewódzkiej w Katowicach wzięli udział w festynie organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice.

"Na drodze patrz i słuchaj"

W sobotę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach oraz z Komendy Wojewódzkiej  w Katowicach wzięli udział w festynie organizowanym przez Stowarzyszenie Inicjatyw Lokalnych Nasze Mysłowice.

Z uczestnikami mundurowi rozmawiali m.in. o trwającej akcji "Na drodze patrz i słuchaj". Jest to kolejna edycja ogólnopolskiej akcji informacyjno-edukacyjnej skierowanej zarówno do kierujących pojazdami, jak i do pieszych. Celem działań jest uświadomienie uczestnikom ruchu jak ważne jest stosowanie się do przepisów ruchu drogowego oraz zachowanie ostrożności podczas korzystania z drogi.

Każdy chętny uczestnik festynu mógł sprawdzić swoje umiejętności na rowerowym torze przeszkód i przekonać się jaki wpływ na postrzeganie rzeczywistości ma alkohol dzięki specjalnym alkogoglom.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również