Wiadomości z Mysłowic

Kino jak dawniej. Komedia kryminalna z różowym diamentem w MOK Mysłowice

  • Dodano: 2023-03-28 06:15, aktualizacja: 2023-03-27 19:39

Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne spotkanie w ramach cyklu "Kino jak dawniej".

Współczesne kino to głównie filmy akcji, przepełnione nierzadko brutalnością, czy przemocą. Tymczasem w cyklu "Kino jak dawniej"  wyświetla się filmy z głęboką treścią, nierzadko poruszające i wzruszające. Cykl skierowany jest do seniorów i odbywa się w każdy ostatni czwartek miesiąca.

Seanse odbywają się z odpowiednim natężeniem dźwięku, a zamiast małych nieczytelnych napisów widownia słyszy głos lektora.

O filmie

Słynny trener piłkarski zostaje zamordowany, jego słynny brylant Różowa Pantera zostaje skradziony, cała Francja wrze... Na szczęście jest inspektor Jacques Clouseau (Steve Martin), który podejmuje śledztwo. Nie ma żadnego tropu, lecz dla Clouseau to drobny szczegół. Ze swoim partnerem Gilbertem Pontonem (Jean Reno) wprowadzają prawdziwy chaos od paryskich bulwarów po ulice Nowego Jorku. Czy uda mu się uwieść gwiazdę pop, piękną Xanię (Beyonce). Czy doprowadzi swego szefa, inspektora Dreyfusa na skraj rozpaczy i szaleństwa? Czy wreszcie schwyta zabójcę i odzyska brylant? Z inspektorem Clouseau nigdy nic nie wiadomo i wszystko jest możliwe!

  • 30 marca /czwartek/ godzina 10:00
  • Mysłowicki Ośrodek Kultury Brzezinka, ul. Laryska 5 
  • Wydarzenie bezpłatne
Kino jak dawniej. Komedia kryminalna z różowym diamentem w MOK Mysłowice / fot. MOK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również