Wiadomości z Mysłowic

"Nierówni" Mietka Szcześniaka w Mysłowicach

  • Dodano: 2018-09-21 08:45, aktualizacja: 2018-09-21 09:09

W Mysłowicach trwa cykl koncertów „Mysłowickie Wieczory z Muzyką”. Po dwóch świetnych występach w kościele p.w. Najświętszego Serca Pana Jezusa pora na finałowe wydarzenie – koncert Mietka Szcześniaka w Mysłowickim Ośrodku Kultury.

Projekt „Nierówni”, z którym artysta wystąpi w MOK-u prezentuje materiał z najnowszej płyty wokalisty, opartej na tekstach ks. Jana Twardowskiego oraz latynoskich aranżacjach. Na scenie oprócz Mietka Szcześniaka pojawi się pięciu wybitnych muzyków, m.in. basista Tomasz Pospieszalski oraz mający na swoim koncie nominację do nagrody Grammy wybitny gitarzysta Paulinho Garcia.

Koncert zostanie zorganizowany w ramach charytatywnej trasy Mietka Szcześniaka na rzecz hospicjum w Wilnie, będącego jedynym hospicjum na Litwie. Wydarzenie zbiega się z promocją nowego charytatywnego teledysku Mietka Szcześniakaoraz filmu dokumentalnego na temat hospicjum – obie produkcje w reżyserii Kingi Dębskiej („Moje córki krowy”, „Plan B”).

Koncert odbędzie się w niedzielę 23 września o godzinie 18:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w kasie MOK oraz na portalu KupBilecik.pl.

Pliki do pobrania:
Plakat (1776.16 KB)
Pozostałe aktualności

"Nierówni" Mietka Szcześniaka  w Mysłowicach

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.