Wiadomości z Mysłowic

Nightskating Mysłowice - przejazd na rolkach ulicami miasta

  • Dodano: 2021-09-15 08:45, aktualizacja: 2021-09-15 08:58

16 września 2021 od 19:00 zaprasza się pod halę sportową przy ulicy Bończyka na Nightskating Mysłowice. Po prawie 2-letniej przerwie spowodowanej pandemią wrócimy na ulice Mysłowic, by wspólnie bawić się podczas przejazdu na rolkach.

Stowarzyszenie Kulturalno-Sportowe "Green" wraz z Urzędem Miasta Mysłowice, Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach oraz partnerem głównym imprezy CADesigner Engineering Sp. z o.o. zapraszają na Nightskating Mysłowice. Nightskating to inicjatywa, której celem jest rekreacja i wychowanie przez sport oraz integracja różnych grup społecznych i wiekowych, a przede wszystkim dobra zabawa. Rozpoczęcie przejazdu o godzinie 20:00 - na parkingu przy hali MOSIR, następnie przejazd prowadzić będzie przez Bończyka, Tuwima, Janowska, Partyzantów, 1000-lecia Państwa Polskiego, Mikołowska, Partyzantów, Stadionowa, Oświęcimska, Karola Miarki, Armii Krajowej, Wielka Skotnica, Katowicka Boczna 21:30.

Zakończenie imprezy na parkingu przy hali MOSIR

Trasa jest łatwa, bezpieczna i przyjemna. Wszystkie dzieci, które chcą brać udział w przejeździe muszą być pod opieką dorosłych! Dzieci obowiązkowo jadą w kaskach i ochraniaczach, które zaleca się wszystkim uczestnikom przejazdów!

Udział w imprezie jest bezpłatny, jednak wymaga od uczestników umiejętności sprawnego poruszania się na rolkach. Z powodu obostrzeń związanych z COVID impreza będzie tylko dla 500 osób zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi.

Nightskating Mysłowice - przejazd na rolkach ulicami miasta / fot. organizator

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również