Wiadomości z Mysłowic

Wieczór Impro, Odczarowane podwórka, Teatralna Niedziela Mini - MOK zaprasza

  • Dodano: 2021-09-14 07:00, aktualizacja: 2021-09-14 09:29

Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na serię kolejnych wydarzeń.

Wieczory Impro

Wieczory pełne dobrej zabawy wracają do Mysłowickiego Ośrodka Kultury na Brzezince! Spektakle improwizowane, bo o nich mowa, na stałe zagoszczą w jesiennym repertuarze. Spotykać będziemy się w każdy trzeci piątek miesiąca o 20:00.
 
17 września o 20:00 na scenie MOK-u zobaczymy grupę "Bez Puenty", w której skład wchodzą profesjonalni aktorzy teatralni, m. in. Szymon Paszek, Prezes Impro Silesia, który uczył się od najlepszych polskich i zagranicznych trenerów improwizacji.

Jak mówią aktorzy - "Zapraszamy na wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie! Spektakl, który powstanie na Waszych oczach będzie w pełni improwizowany! Kompletny brak scenariusza i reżyserii sprawia, że nigdy nie wiadomo co wydarzy się na scenie... Jedno jest pewne: będzie oryginalnie i zabawnie! Zapraszamy wiec serdecznie na spektakl improwizowany grupy „Bez Puenty” działającej w ramach Teatru Pointa. Wystąpią dla Was zawodowi aktorzy, wokaliści i improwizatorzy. Zapnijcie więc pasy i spodziewajcie się... niespodziewanego!"
 
Wydarzenie przeprowadzone zostanie w pełnym reżimie sanitarnym. 
Bilety w cenie 30 zł dostępne są w sprzedaży w Kasach MOK, ul. Grunwaldzka 7, Laryska 5, a także na portalu Kup Bilecik.


"Dobry Las"

Pierwszy, wrześniowy spektakl Teatralnej Niedzieli Mini to "Dobry Las" w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie. Do MOK-u na Brzezince powraca cykl dla najmłodszych koneserów teatru.
 
„Dobry las” to miejsce magiczne, cudowne. Tutaj wszystkie zwierzęta żyją w zgodzie. Jednak decyzją pewnego Ministra, las ma zostać wycięty, a w jego miejscu ma zostać wybudowany sklep!
 
Wszystkich mieszkańców Dobrego lasu czeka tułaczka. Łoś Grzegorz i jeż Michał także wyruszają na poszukiwanie nowego domu. Wpadają na pomysł by się przebrać za... tego wam już nie zdradzimy. Możemy tylko zapewnić, że wszystko dobrze się kończy, a łoś i jeżyk po licznych przygodach znów są u siebie. Może jeszcze tylko taka ciekawostka: jeż Michał nie jest zwyczajnym jeżem - to jest jeż różowy!
 
Wydarzenie odbędzie się 19 września o godzinie 16:00. Zostanie przeprowadzone w reżimie sanitarnym - obowiązuje nakrycie nosa i ust, dezynfekcja dłoni oraz dystans społeczny. Bilety na wydarzenie są do nabycia w kasach MOK, ul. Grunwaldzka 7, Laryska 5 i na portalu Kup Bilecik.


Mysłowicki Ośrodek Kultury po raz kolejny przeprowadzi akcję odczarowanych podwórek. Tym razem animatorzy i sympatyczny MOKuś pojawią się na Ćmoku!

Z inicjatywy mieszkańców ul. Partyzantów 74 na Ćmoku, MOK zjawi się właśnie w tym miejscu w ramach wydarzenia „Odczarowane Podwórka na BIS” w środę, 15 września. Tradycyjnie planowane są twórcze plenerowe aktywności: malowanie, lepienie, kreatywne tworzenie. Nie zabraknie również balonowych zwierzaków, cyrkowych sztuczek, fotek i „piątek” z Mokusiem. Wrócimy także do tradycji malowania złomka, dzięki uprzejmości Firmy Auto Złom Damar z Mysłowic. Najmłodsi uczestnicy będą mieli także okazję do zabawy na dmuchańcach. Wydarzenie startuje od godziny 16:00.

Wieczór Impro, Odczarowane podwórka, Teatralna Niedziela Mini - MOK zaprasza / fot. MOK

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.