Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Nowa siłownia, Mosir Mysłowice

  • Dodano: 2015-03-13 09:30
Już niebawem zakończy się remont siłowni mieszczącej się w hali widowiskowo – sportowej przy ulicy Bończyka. MOSiR postanowił odnowić swoje pomieszczenia i zakupić nowy sprzęt do ćwiczeń, tak by lepiej zmotywować mieszkańców naszego miasta do zadbania o fizyczną formę.
 
 
 Otwieramy nową siłownię, która już w najbliższym czasie będzie udostępniona dla klientów. Proszę śledzić naszą stronę internetową i profil na facebooku, ponieważ tam podamy informację o planowanym otwarciu. - mówi Bartłomiej Gruchlik, dyrekotor MOSiR Mysłowice.
Po odświeżeniu pomieszczenia siłowni, MOSiR zakupił nowy sprzęt do ćwiczeń. Na wyposażeniu znalazł się profesjonalny sprzęt, z którego będą mogli korzystać nie tylko kulturyści. Znajdziemy tam liczne hantle, sztangi, ławki treningowe, czy maszyny ze stosem. Jak zapewnia dyrektor wkrótce siłownia zostanie jeszcze rozbudowana o bramę do ćwiczeń.
 
Siłownia, która już w marcu ma zostać otwarta nie jest ostatnią inwestycją w hali przy ulicy Bończyka, jaką planuje MOSiR.
- W najbliższym czasie planujemy remont kolejnych pomieszczeń, tam zlokalizujemy sprzęt aerobowy, bieżnie i rowerki. Przygotujemy także salę fitness dla kobiet. 

itvm.pl
źródło: itvm.pl

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.