Katalog firm

dodaj firmę

Alinox - Metale i tworzywa sztuczne Mysłowice

Logo Alinox - Metale i tworzywa sztuczne Mysłowice

Adres i telefon

ul. Białobrzeska 47
41-409 Mysłowice
Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00
  • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
  • Wtorek: 8:00 - 16:00
  • Środa: 8:00 - 16:00
  • Czwartek: 8:00 - 16:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Firma Alinox to jeden z przodujących dystrybutorów materiałów na polskim rynku. W swojej ofercie posiadamy ponad 5 000 różnych pozycji, a dodatkowo oferujemy różnego rodzaju usługi na materiałach, które podnoszą nasze możliwości. Z posiadanych materiałów oferujemy: blachy cienkie (arkusze) i  blachy grube (płyty), rury kwadratowe, rury okrągłe i rury prostokątne, pręty płaskie, pręty kwadratowe, pręty sześciokątne i pręty okrągłe oraz kształtowniki. Jesteśmy przygotowani do cięcia materiału na wymiar oraz dostaw materiałów w niestandardowych rozmiarach.

W naszym składzie magazynowym posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz dodatkowe wyposażenie, które obsługiwane jest na podstawie ogromnego doświadczenia w zakresie wiedzy technicznej, inżynieryjnej, jak i produkcyjnej. Posiadając tak wiele materiałów oraz możliwości ich obróbki możemy zagwarantować krótki czas realizacji.

Oferujemy płyty, blachy, pręty itp. z:

Jako jedna z wiodących firm w Polsce, oferujemy aluminium lotnicze - duraluminium, które ze względu na niską masę stosowane jest w lotnictwie. Z tego materiału lotniczego wykonywana jest większość elementów konstrukcyjnych samolotów.

Dodatkowo oferujemy krzywoliniowe cięcie CNC w Mysłowicach. W celu przygotowania szczegółowej oferty wykroju, prosimy o przesłanie danych o materiale bazowym oraz plików wektorowych i/lub rysunków technicznych wycinanych elementów (projekt).

Klienci doceniają naszą niezawodność, jakość produktów i programów zapewnienia jakości, szczególne warunki transportu, prostą procedurę zamawiania i co najważniejsze – obsługę. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Alinox - Metale i tworzywa sztuczne posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Mysłowic od 2017 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.