Katalog firm dodaj firmę

Alinox - Metale i tworzywa sztuczne

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Alinox - Metale i tworzywa sztuczne

ul. Białobrzeska 47
41-409 Mysłowice

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00 otwarte

  • Poniedziałek: 8:00 - 16:00
  • Wtorek: 8:00 - 16:00
  • Środa: 8:00 - 16:00
  • Czwartek: 8:00 - 16:00
  • Piątek: 8:00 - 16:00
  • Sobota: nieczynne
  • Niedziela: nieczynne

tel.: 32 765 81 04Kliknij, aby powiększyć mapę

Opis

Firma Alinox to jeden z przodujących dystrybutorów materiałów na polskim rynku. W swojej ofercie posiadamy ponad 5 000 różnych pozycji, a dodatkowo oferujemy różnego rodzaju usługi na materiałach, które podnoszą nasze możliwości. Alinox jest dostawcą takich materiałów jak: aluminium, stal nierdzewna, stal i stopy stali, tworzywa sztuczne, stopy niklu, mosiądzu, brązu, miedzi i tytanu (w standardowych wersjach jakościowych, jak i w wersjach dla przemysłu lotniczego).

 

Z posiadanych materiałów oferujemy: blachy cienkie (arkusze) i  blachy grube (płyty), rury kwadratowe, rury okrągłe i rury prostokątne, pręty płaskie, pręty kwadratowe, pręty sześciokątne i pręty okrągłe oraz kształtowniki. Jesteśmy przygotowani do cięcia materiału na wymiar oraz dostaw materiałów w niestandardowych rozmiarach.

 

W naszym składzie magazynowym posiadamy najnowocześniejszy sprzęt oraz dodatkowe wyposażenie, które obsługiwane jest na podstawie ogromnego doświadczenia w zakresie wiedzy technicznej, inżynieryjnej, jak i produkcyjnej. Posiadając tak wiele materiałów oraz możliwości ich obróbki możemy zagwarantować krótki czas realizacji.

 

Klienci doceniają naszą niezawodność, jakość produktów i programów zapewnienia jakości, szczególne warunki transportu, prostą procedurę zamawiania i co najważniejsze – obsługę. Zachęcamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Słowa kluczowe: Alinox - Metale i tworzywa sztuczne, aluminium, stal nierdzewna, stal, tworzywa sztuczne, stopy niklu, mosiądz, brąz, miedź, tytan

Statystyki: 683 wyświetleń.

Formularz zapytania

- zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w "formularzu zapytania" przez Silnet.pl oraz przez Podmiot do którego będzie wysyłane zapytanie, w celach handlowych.
- prześlij kopię formularza na mój adres e-mail

 

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informuję, iż:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Podmiot do którego wysyłane będzie zapytanie;
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane zgodnie z powyższymi celami na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a RODO;
  3. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże niepodanie danych może skutkować niemożliwością wysłania zapytania.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.

Polecenia i opinie

Poleć firmę

Jeżeli uważasz, że firma Alinox - Metale i tworzywa sztuczne jest godna polecenia, napisz opinię i zarekomenduj ją innym.

* - pola obowiązkowe

Publikowane opinie są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Napisali o nas

W portalu nie opublikowano żadnej informacji dot. firmy.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.