Wiadomości z Mysłowic

Po zawodach tenisa stołowego

  • Dodano: 2018-01-17 08:15, aktualizacja: 2018-01-17 08:23

W Łaziskach Górnych 13 stycznia 2018 r. w turnieju wojewódzkim zagrali najmłodsi tenisiści stołowi w kat. skrzatów i żaków.

Mysłowice były reprezentowane przez zawodników KS Mysław, kategorii żaków 5 zawodników i 1 zawodniczkę, a w kategorii skrzatów 5 chłopaków i 3 dziewczynki. Najlepiej ze wszystkich zagrał Wiktor Ptak, który zdobył 3 miejsce. W kategorii skrzatów 5 miejsca zdobyli Tobiasz Malinowski wśród chłopców oraz Anastazja Malinowska wśród dziewczynekh. Oliwia Gola zdobyła 10 miejsce, a Witold Pisarzowski 12.

14 stycznia 2018 r. też w Łaziskach Górnych juniorzy rozegrali trzeci wojewódzki turniej klasyfikacyjny. Znakomicie spisali się na tych zawodach zawodnicy Klubu Sportowego z Mysłowic. Na ponad 50 juniorek, utalentowana młodziczka, uczennica klasy 6b Szkoły Sportowej, Faustyna Cieślik wywalczyła 3 miejsce. Dla Faustyny jest to super wynik sportowy bo rywalizowała z przeciwniczkami o 5 lat starszymi. Również cieszy dobry występ Oliwera Gwizdon, który zdobył 5 miejsce. Oliwer też walczył w gronie starszych od siebie zawodników bo wiekowo jest kadetem.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.