Wiadomości z Mysłowic

Zaprojektuj przyszłość Mysłowic i zostań Młodzieżowym Prezydentem!

  • Dodano: 2025-05-09 10:15

Masz pomysł na to, jak mogą wyglądać Mysłowice za 10, 20, a może 50 lat? Teraz możesz się tym podzielić i przez dwa dni wcielić się w rolę Młodzieżowego Prezydenta Miasta! 1 i 2 czerwca czeka na Ciebie wyjątkowe doświadczenie – wystarczy odrobina odwagi, kreatywności iŚ udział w konkursie!

Temat: „Mysłowice – miasto przyszłości”

Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy pod tytułem: „Mysłowice – miasto przyszłości”. Forma pracy jest dowolna – liczy się pomysł, wizja i śmiałe spojrzenie na rozwój naszego miasta. Możesz pisać, tworzyć grafikę, prezentację czy nagrać film.

Nie ograniczaj się – puść wodze fantazji i pokaż, jak widzisz Mysłowice jako nowoczesne, zielone, tętniące życiem miasto.

Termin zgłoszeń do 21 maja

Czasu nie zostało dużo – prace konkursowe można składać do 21 maja. Warto się pospieszyć, bo stawka jest wyjątkowa: przez dwa dni to Ty podejmujesz decyzje i wpływasz na kierunek, w którym zmierza miasto!

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępne są pod numerami telefonu:

  • 32 31 71 177 lub 32 31 71 234.

Pliki do pobrania:

Dołącz do młodzieżowych liderów Mysłowic

Nie przegap tej szansy, by pokazać swoją wizję i wpłynąć na przyszłość miasta. Zgłoś się do konkursu, zostań Młodzieżowym Prezydentem Mysłowic i zainspiruj innych!
Nie zwlekaj – zaprojektuj przyszłość Mysłowic i pokaż, że młode pokolenie ma głos!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również