Wiadomości z Mysłowic

Policjanci zatrzymali 36-latka z narkotykami w jego mieszkaniu!

  • Dodano: 2022-09-29 07:00, aktualizacja: 2022-09-28 20:11

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 36-letniego mysłowiczanina, który posiadał w swoim mieszkaniu znaczne ilości środków odurzających. Stróże prawa bardzo dokładnie przeprowadzili swoje czynności i nie mieli problemu ze znalezieniem zabronionych substancji.

Narkotyki w mieszkaniu 36-latka

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach prowadząc czynności związane ze zwalczaniem przestępczości narkotykowej ustalili, iż jeden z mieszkańców miasta posiada w swoim mieszkaniu narkotyki. W trakcie sprawdzenia lokalu mieszkalnego należącego do 36-letniego mężczyzny, policjanci znaleźli ukrytą znaczną ilość suszu roślinnego oraz worek wypełniony białą sproszkowaną substancją.

Przeprowadzone badanie substancji wykazało, że zabezpieczone środki to amfetamina w ilości ponad 700 porcji oraz 55 porcji rynkowych marihuany. Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia, a za posiadanie znacznej ilości  narkotyków do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zatrzymali 36-latka z narkotykami w jego mieszkaniu! / fot. KMP Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również