Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Projekt Ja = sukces

  • Dodano: 2017-12-06 08:30, aktualizacja: 2017-12-06 08:35

W Centralnym Muzeum Pożarnictwa (4.12) odbyło się spotkanie podsumowujące projekt pn. „Ja= Sukces” współfinansowany przez MOPS, Urząd Miasta oraz ze środków unijnych.

Udział w projekcie wzięło ponad 140 osób w trzech grupach kwalifikacyjnych – bezrobotni i nieaktywni zawodowo, osoby przebywające lub opuszczające piecze zastępczą oraz młodzież z rodzin zagrożonych wykluczeniem społecznym. Całkowity koszt projektu to ponad milion złotych.

W trakcie spotkania w muzealnej sali przedstawiona została prezentacja na temat działań zrealizowanych w ramach projektu natomiast wybrane osoby podzieliły się swoimi wrażeniami z uczestnictwa projekcie.

Po części oficjalnej i prezentacji ogólnej był czas na zabawy i konkursy dla dzieci, występy artystyczne i odwiedziny św. Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki. Na zakończenie uczestnicy spotkania zostali zaproszeni przez organizatorów na poczęstunek w muzealnej Sali.

W spotkaniu udział wzięli I Zastępca Prezydenta Miasta Grzegorz Brzoska, dyrektor MOPS Sylwia Komraus uczestnicy programu z rodzinami, przedstawiciele lokalnych instytucji, agencji pracy oraz osoby zaangażowane w realizację projektu między innymi Izabela Kurbiel, Jolanta Góreczna, Edyta Kowieska oraz Magdalena Dziurzyńska.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.