Wiadomości z Mysłowic

Spotkanie z Agnieszką Lingas-Łoniewską

  • Dodano: 2013-09-23 11:30, aktualizacja: 2013-10-08 10:42

W ramach działającego w Filii nr 11 Dyskusyjnego Klubu Książki dnia 18 września odbyło się spotkanie autorskie z Agnieszką Lingas-Łoniewską - autorką lubianych - głównie przez kobiety - powieści, łączących gorący romans z wątkami kryminalnymi i sensacyjnymi, dlatego też na spotkaniu nie zabrakło wielbicielek tej literatury.


Na spotkaniu z czytelnikami pisarka opowiadała o swojej twórczości i wszystkich powieściach, które dotychczas napisała. Wśród nich najpopularniejszymi są: „Bez przebaczenia”, „W zapomnieniu”, Szósty”, „Zakład o miłość”, oraz trylogia o braciach Borowskich - „Zakręty losu”. Zebrani czytelnicy mieli okazję zapoznać się także z najnowszą powieścią autorki „Łatwopalni”, której premiera odbędzie się na tegorocznych Targach Książki w Katowicach.


Agnieszka  Lingas-Łoniewska znana jest z propagowania polskiej prozy - prowadzi od prawie trzech lat portal i fanpage „Czytajmy Polskich Autorów”. Jej książki dotarły do polskich czytelników w innych krajach, niezwykłą popularnością cieszą się w Irlandii. W 2010 roku powieściopisarka miała także spotkanie z czytelnikami w siedzibie Polskiej Akademii Nauk w Wiedniu, gdzie przybyła na specjalne zaproszenie austriackiej Polonii, zafascynowanej jej twórczością.
Niezwykle ciepła atmosfera spotkania oraz duże zainteresowanie czytelników  twórczością pani Agnieszki sprawiło wiele radości pisarce, która stwierdziła, że było to dla niej jedno z najlepszych spotkań w bibliotece z czytelnikami.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również