Mysłowice - portal miejski m-ce.pl

Wiadomości z Mysłowic

Straż Miejska obchodziła swoje święto

  • Dodano: 2010-09-01 07:30, aktualizacja: 2010-09-06 07:35
W dniu 30.08.2010r. swoje święto obchodziła mysłowicka Straż Miejska. W trakcie uroczystości strażnicy otrzymali od Prezydenta Miasta Mysłowic Grzegorza Osyry mianowania na wyższe stopnie służbowe. W obchodach wzięli udział przedstawiciele służb mundurowych z terenu miasta Mysłowic. Strażnikom życzymy awansów i tyle powrotów, ile wyjść do służby.

Z okazji Święta Straży Miejskich prezydent Grzegorz Osyra awansował na wyższe stopnie i nagrodził okolicznościowymi premiami wyróżniających się mysłowickich strażników. Ze stopnia młodszego strażnika na strażnika awansowała Anna Jałowiecka, zaś ze stopnia starszego strażnika na stopień specjalisty: Andrzej Ciepaj, Jacek Łączny, Maciej Sitko i Sebastian Stachoń. Premie otrzymali: Andrzej Lubina, Marek Stania, Henryk Magosz, Magdalena Kawka-Nowatkowska, Beata Kostrzewa i Rafał Duda. Prezydent docenił też pracę i zaangażowanie komendanta Straży Miejskiej Leszka Siekańskiego oraz jego zastępców: Piotra Kurzaca i Zbigniewa Knopika.

W uroczystościach poza prezydentem i jego zastępcami uczestniczyli także: dyrektor urzędu Wiesława Kusiak, naczelnik Wydziału Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego Marek Lis, komendant policji insp. Dariusz Brandys oraz zastępca komendanta Państwowej Straży Pożarnej st. kpt. Mirosław Synowiec.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.