Wiadomości z Mysłowic

Szkolny Konkurs "Mam Talent"

  • Dodano: 2013-02-04 14:45

Myli się ten, kto uważa ,że w ZSP 1 nie ma utalentowanych uczniów!

Dnia 31 stycznia 2013 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Mysłowicach odbyła się pierwsza edycja konkursu "Mam Talent" – współorganizowana przez Miejski Ośrodek Kultury w Mysłowicach.

W Jury zasiedli przedstawiciele Mysłowickiego MOKu – Pan Dyrektor Adam Radosz, wicedyrektor Michał Skiba oraz instruktor Jacek Turalik oraz pani wicedyrektor ZSP 1 Edyta Jerzowska.

W Konkursie wzięli udział uczniowie szkoły, którzy przeszli już etap eliminacji, które odbyły się 26.10 2012 roku. Uczestnicy zaprezentowali swoje talenty w graniu na instrumencie, śpiewie, tańcu układaniu kostki Rubika czy nawet origami.

Po przedstawieniu jednego występu przez każdego biorącego udział w konkursie ucznia –nastąpiła narada Jury i wyłoniono 3 kandydatów – finalistów. Trójka "wybrańców" zaprezentowała drugi występ i wyłoniono zwycięzcę – którym został Łukasz Piątek z klasy IV Technikum Informatycznego. Drugie miejsce wyśpiewała sobie Izabela Lesiewicz z klasy II Technikum Ekonomicznego , a trzecie miejsce zajął fantastycznie grający na gitarze elektrycznej Oskar Gnyp z klasy III  Uczestnicy dali z siebie wszystko by jak najlepiej się zaprezentować.

Dla wielu z nich było tonie lada wyzwaniem!

Konkurs przygotował Samorząd Uczniowski ZSP1 pod opieką mgr Monika Oblong – Zwiór oraz mgr Marty Górnej.

Galeria zdjęć

następne zdjęcia »

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.