Wiadomości z Mysłowic

Wigilia amazonek

  • Dodano: 2012-12-20 16:00

Stowarzyszenie mysłowickich Amazonek "Tęcza" zorganizowało dla swoich członkiń i zaproszonych gości spotkanie opłatkowe. Przy wigilijnym stole i tradycyjnych potrawach wigilijnych zasiadło prawie siedemdziesiąt osób.

Święta i kończący się rok to szczególna okazja, by móc podziękować wielu ludziom dobrej woli za wsparcie - mówiła prezes Stowarzyszenia Urszula Rymut. Szczególne podziękowania w postaci upominku - szklanego serca, otrzymała dyrektor MOPS Sylwia Komraus. Słowa podziękowania płynęły również do prezydenta miasta Edwarda Lasoka, I zastępcy prezydenta Grzegorza Brzoski, a także dziekana ks. Krzysztofa Kaszy.

Amazonki podziękowały też osobom, które na co dzień niosą pomoc - lekarzom i rehabilitantom, w szczególności chirurgowi, dr Piotrowi Grzelcowi z oddziału chirurgii Szpitala nr 2 za wyrozumiałość i podejście do pacjentek, w tak trudnym dla nich czasie.

Miłą, przedświąteczną atmosferę wzbogacili swoimi życzeniami i wierszami zaproszeni goście - I zastępca prezydenta miasta Grzegorz Brzoska zacytował wiersz ks. Jana Twardowskiego, a wiersze własnego autorstwa czytała, jak co roku, pani F. Sitko z Janowa.

Podczas spotkania śpiewano również kolędy przy akompaniamencie Marcina Gwoździa.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również