Wiadomości z Mysłowic

Włamywacz zatrzymany

  • Dodano: 2014-04-25 15:00

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali 30-latka, który włamał się do biura jednej z redakcji prasowych i ukradł sprzęt elektroniczny, a następnie napadł na swojego kolegę w jego mieszkaniu. Wpadł dzięki ustaleniom kryminalnych, którzy wytypowali i zatrzymali sprawcę.


Do zdarzenia doszło w Mysłowicach przy ulicy Wojska Polskiego. Sprawca włamał się do biura jednej z redakcji prasowych i ukradł sprzęt elektroniczny o wartości 4 tys. złotych. Do akcji wkroczyli kryminalni i rozpoczęli poszukiwania sprawcy. Stróże prawa już dwa dni później ustali i zatrzymali 30- letniego włamywacza. W trakcie ustaleń okazało się, że włamywacz jest również rozbojarzem. Mężczyzna w dzień włamania wszedł do mieszkania swojego kolegi przy ul. Mikołowska, a następnie kopiąc i uderzając go pięściami  żądał od niego pieniędzy. Po usłyszeniu prokuratorskich zarzutów stanie przed sądem. Za rozbój grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Następna informacja

Komentarze (2)    dodaj komentarz »

  • zenon

    Co za wielki sukces. Szkoda tylko, że mysłowicka policja nie potrafi uspokoić patologii na Bytomskiej, na Piosku i na Rymerze bo po co. Kiedy tałatajstwo przesiaduje całymi nocami po klatkach schodowych i zakłóca porządek to żaden krawężnik się nie pofatyguje o interwencje. Brak reakcji ludzi, oczywiście, ale jak tu reagować kiedy w sądzie i na policji podaje się wszystkie dane osobowe wzywającego. Od takie mamy miasto.

  • gg

    szkoda że mysłowicka policja szczyci sie takimi [...]ami a poważniejsze przestepstwa nie potrafią wykryć a juz najsmieszniejsze że w sobotę wielkanocną na mikołowskiej pobili chłopaka okradli i zawiadomił policje i nawet powiedział pod jakim adresem był pobity i przez kogo a policj nie zaregowała...a to tylko jeden z małych przykładów a już nie mówiąc o tepych policjantach z kryminalnej jak wmawiaja oobie że to jego garaż i jest tam dziupla bo miał takie samo nazwisko i pojechali rozwalili kłutkę w garażu osobie mającej takie nazwisko jak podejrzany..mysłowicaka policja nadaje sie do przeprowadzania przedszkolaków przez jezdnię ale i tu bym miał obawy bo mogli by pozabijać te dzieci,,no ale komenda wyremontowana dla pasożytów i autka pokupowane wiec na koszt ludzi jeżżą sobie na służbowymi samochodami na kebaby i wożą sie gdzie popadnie

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.