Wiadomości z Mysłowic

Wpadł z amfetaminą

  • Dodano: 2018-02-01 11:00

W ręce mysłowickich stróżów prawa zajmujących się przestępczością narkotykową wpadł 31-letni mieszkaniec Mysłowic. Policjanci w kieszeni spodni mężczyzny znaleźli blisko 4 gramy amfetaminy. Mężczyzna przyznał się już do posiadania narkotyków, za co grozi mu nawet 3 lata więzienia.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach zwalczający przestępczość narkotykową, w trakcie kontroli klatek schodowych w dzielnicy Larysz zastali tam 31- letniego mężczyznę, który zachowywał się bardzo nerwowo. W toku przeszukania mężczyzny, w kieszeni jego spodni policjanci znaleźli woreczek strunowy z charakterystycznym białym proszkiem.

Jak wykazało badanie przeprowadzone przez stróżów prawa zabezpieczona substancja to amfetamina, o wadze blisko 4 gramy. Przeczucie nie myliło mysłowickich mundurowych jak się okazało powodem zdenerwowania była amfetamina w woreczku strunowym schowana w odzieży. Śledczy zabezpieczyli narkotyk, a ich posiadacz trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna przyznał się do posiadania zakazanej substancji. O jego dalszym losie zdecyduje teraz sąd. Grozi mu nawet do 3 lat więzienia.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.