Wiadomości z Mysłowic

Za nami ostatni weekend wakacji!

  • Dodano: 2020-09-01 07:15, aktualizacja: 2020-09-01 09:19

Ostatni weekend wakacji w Mysłowicach obfitował w wiele wydarzeń. Za sprawą Orlen Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej oczy całej Polski zwróciły się w stronę Parku Słupna, gdzie o tytuły mistrzów naszego kraju walczyli najlepsi polscy zawodnicy.

Na zakończenie mistrzostw w Parku Słupna odbył się mecz wodnej piłki nożnej, w którym rywalizowały dwie drużyny - reprezentacja miasta Mysłowice oraz reprezentacja gości MP w Siatkówce Plażowej.

W sobotę na Hubertusie zagrał Was DJ Dan - rezydent Śląskich festivali kolorów oraz gościnnie Francesco Dolas. Frekwencja była ogromna, a impreza trwała do samego rana.

Na zakończenie wakacji w piątek Parku Słupna odbyło się ostatnie w tym sezonie filmowe leżakowanie, podczas którego wyświetlony został film "Młodość" z plejadą gwiazd w obsadzie. Jest to najnowszy film twórcy nagrodzonego Oscarem “Wielkiego piękna”. Paolo Sorrentino przedstawia olśniewającą wizualnie, pełną emocji i błyskotliwego humoru opowieść o gościach luksusowego hotelu u podnóża Alp.

Na Rynku w niedzielę zainaugurowano „Koncertową ekologię”

Odbył się eko-quiz Lufcik na korbkę, rozmowy o byciu eko ze Stowarzyszeniem Wolnej Herbaty, spektakl dla dzieci "Król Maciuś" oraz teatrwarsztaty cyrkowe z Hapijama Fun Art.

W niedzielny poranek, jak co tydzień, można było wspólnie spędzić czas, zjeść zdrowe i pożywne produkty na Górce podczas Śniadania na polanie.

fot. UM Mysłowice

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również