Wiadomości z Mysłowic

Zarejestruj samochód w Quick Parku i odbierz gadżet

  • Dodano: 2018-01-22 10:30

W każdy poniedziałek rejestrując samochód w galerii handlowej Quick Park otrzymasz gadżet – niespodziankę. Gaśnice, apteczki czy też skrobaczki do szyb trafią do mieszkańców dzięki firmie Sigma Nieruchomości i Ubezpieczenia Irena Tylek, z którą Urząd Miasta współpracuje od 2015 roku.

Od poniedziałku (22.01) rusza akcja, dzięki której mieszkańcy rejestrujący samochód w galerii handlowej Quick Park otrzymają gadżety. Firma Sigma Nieruchomości i Ubezpieczenia Irena Tylek, z którą Urząd Miasta współpracuje od 2015 roku przekazała akcesoria przydatne każdemu kierowcy (skrobaczki do szyb, apteczeki samochodowe i gaśnice). Akcja będzie trwała do wyczerpania zapasów.

Oprócz kierowców firma postanowiła zadbać również o bezpieczeństwo najmłodszych. Przedszkolaki oraz uczniowie mysłowickich szkół podstawowych zaopatrzeni zostaną w akcesoria odblaskowe, dzięki którym będą lepiej widoczni na drodze. Odblaski na rękę, czy też na plecak niejednokrotnie mogą uratować życie najmłodszych i zapewnią lepszą ich widoczność po zmroku.

Firmą SIGMA Nieruchomości i Ubezpieczenia Irena Tylek zajmuje stanowisko w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miasta. Oferuje szeroki zakres ubezpieczeń, z których skorzystać mogą właściciele pojazdów tuż po ich zarejestrowaniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również