Wiadomości z Mysłowic

Bal karnawałowy w Przedszkolu nr 10

  • Dodano: 2018-01-22 10:15

Przedszkole nr 10 na Kosztowach postawiło w swojej działalności na kreatywność i zorganizowało bal karnawałowy, nie tylko dla dzieci ale również dla Rodziców. W piątkowe popołudnie podopieczni z Przedszkola nr 10 zaprosili  swoich Rodziców na bal przebierańców.

Po przywitaniu wszystkich przybyłych na bal przez dyrekcję przedszkola  do wspólnej  zabawy zachęcał Wodzirej Pan Marcin z zespołu  muzycznego  Tex, który przez cały wieczór dostarczał uczestnikom balu wiele powodów do tańca i zabaw.
Warto zaznaczyć, że w ten wieczór wszyscy: grono pedagogiczne, rodzice i dzieci byli przebrani w najróżniejsze stroje. Na balu nie zabrakło piratów, wiedźm, biedronek, pojawił się też mnich i ksiądz, a porządku i bezpieczeństwa pilnowali mali policjanci i strażacy. Spoglądając na tłum bawiących się dzieci i rodziców oraz nauczycieli można wywnioskować, że bal podobał się wszystkim.

Miejmy więc nadzieję, że stanie się on już tradycją w kosztowskim przedszkolu i będzie przysparzał radości zarówno organizatorom jak i gościom.

Bal karnawałowy w Przedszkolu nr 10

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również