Wiadomości z Mysłowic

Meble do sypialni w stylu loftowym

  • Dodano: 2016-09-09 14:15

Wystrój sypialni w stylu loftowym przede wszystkim jest dość prosty, bez zbędnych dekoracji oraz kolorów, które wprowadzałyby do wnętrza nadmierny chaos. Podobne powinny być meble, dlatego też warto zdecydować się przede wszystkim na te, które wykonane są z materiałów wiązanych z industrialnymi przestrzeniami – drewno, głównie podniszczone, szkło czy stal.

Łóżko – centralny punkt aranżacji

Łóżko w loftowej sypialni nie powinno być zbyt ozdobne – najlepiej zdecydować się na prostą skrzynię łóżka lub też wybrać podkład szczebelkowy pod materac. Alternatywnym wyborem są popularne palety, z których można wykonać ramę łóżka także samodzielnie – wystarczy tylko usunąć z nich ostre elementy i pomalować na wybrany kolor lub zostawić surowe.

Szafy i szafki – miejsce do przechowywania

Nie można zapominać też o przestrzeni do przechowywania. Jako szafki nocne można wykorzystać skrzynki na owoce, kupić proste stoliki z płyt lub zdecydować się na metalowy taboret. W sprzedaży można znaleźć też różne inne szafki w stylu loftowym.

Dopełnieniem przestrzeni mogą być regały wykonane ze zbitych ze sobą skrzynek czy też regały wykonane z metalu. Do przechowania poduszek czy koców można dokupić kosze druciane lub plecione, które też kapitalnie wpasowują się w loftowy styl.

Gdzie kupić meble loftowe?

Jeżeli chcesz zakupić gotowe meble loftowe, dzisiaj możesz znaleźć je bez problemu także przez internet. Jeżeli wobec tego nie masz w okolicy żadnego sklepu prowadzącego ich sprzedaż, wtedy bez problemu zamówienie złożysz on-line, a meble zostaną do ciebie dostarczone przez firmę kurierską.

Gdy szukasz palet oraz skrzynek do przygotowania mebli we własnym zakresie, również możesz kupić je przez internet lub też znaleźć w ten sposób adresy firm w okolicy, gdzie będzie można zrealizować transakcję osobiście.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.