Wiadomości z Mysłowic

Testujemy kalkulator - leasing samochodowy na każdą kieszeń?

  • Dodano: 2018-11-29 07:45, aktualizacja: 2018-11-29 07:56

Volkswagen Financial Services oferuje Leasing EasyDrive. Chcesz sprawdzić dopasowanie oferty do twoich możliwości? Poznaj kalkulator – leasing wyliczony za jego sprawą wskaże możliwie najniższe zobowiązanie. Poznaj możliwości kalkulatora online na 3 przykładach!

Oto wyjątkowy kalkulator – leasing nie ma przed nim tajemnic

To bardzo wygodne, móc sprawdzić wszystkie szczegóły oferty leasingowej bez wychodzenia z domu. W przypadku Leasingu EasyDrive wystarczy odwiedzić stronę internetową, na której udostępniony został kalkulator. Leasing nim wyliczony ujawni wszystkie zależności pomiędzy wysokością raty, a:

  • ceną pojazdu,
  • długością okresu leasingowania,
  • wysokością opłaty wstępnej,
  • limitem kilometrów, jakie samochód pokona w ciągu roku.

Kalkulator leasingowy – poznaj pierwszy przykład!

Załóżmy, że chcemy nabyć Volkswagena T-Roc z roku modelowego 2019, który posiada silnik o pojemności 1.0 l TSI o mocy 115 KM oraz 6-stopniową skrzynię biegów, w wersji wyposażenia Advance. Auto to kosztuje 88190 zł. Najniższa możliwa rata w przypadku tego modelu wynosi 434 zł netto, jak pokazuje kalkulator leasingu. Aby ją płacić, trzeba spełnić następujące warunki:

  • okres leasingowania – 24 miesiące;
  • opłata wstępna – 30 proc. wartości samochodu;
  • roczny limit przebiegu – 20 tys. km.

Kalkulator leasingowy – sprawdź kolejną propozycję

Przy braku środków na opłatę wstępną lub gdy zwyczajnie nie chcemy wpłacać dużej kwoty na start, można jej wysokość zmniejszyć i to nawet do 0 proc. Jeśli żaden inny parametr kalkulacji nie zostanie zmieniony, rata miesięczna wyniesie 1399 zł netto. Chcąc ją obniżyć, można wydłużyć okres leasingowania nawet do 48 miesięcy. Po takiej zmianie tego parametru, kalkulator leasingowy pokaże miesięczną ratę w wysokości 942 zł netto.

Kalkulator leasingu w trzeciej odsłonie

Dla planujących intensywne użytkowanie samochodu, istnieje także możliwość zwiększenia rocznego limitu przebiegu pojazdu nawet do 40 tys. km. Kilka kliknięć i kalkulator leasingowy jako najniższą (przy ustawieniu parametrów jak w pierwszej kalkulacji) pokazał ratę w wysokości 536 zł netto. Pod warunkiem jednak, że:

  • leasing potrwa 24 miesiące,
  • a opłata wstępna na powrót wyniesie 30 proc. wartości auta.

Leasing samochodowy – kalkulator wskazuje najniższą możliwą ratę!

Niewielkie wartości rat to efekt zmiany sposobu wyliczania ich wysokości. Zamiast spłacać w nich pełną cenę auta, kupujący uiszcza opłatę jedynie za to, co wyjeździł, tzn. kwotę, o jaką wartość auta zmalała na skutek jego użytkowania. Takie podejście upodabnia Leasing EasyDrive do abonamentu za samochód. Dzięki temu leasing w wydaniu Volkswagen Financial Services jest jeszcze bardziej przystępny dla konsumentów.

Ponadto, w ramach tego leasingu klient na koniec kontraktu może zwrócić auto leasingodawcy jako rozliczenie i wybrać kolejne auto, które również sfinansuje leasingiem z niskimi ratami. W ten sposób będzie jeździł nowoczesnym i bezpiecznym autem będącym dodatkowo na gwarancji.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.