Wiadomości z Mysłowic

Groźny wypadek na ulicy Katowickiej w Mysłowicach. Co było przyczyną?

  • Dodano: 2023-07-03 07:00, aktualizacja: 2023-07-02 20:13

Policjanci z Mysłowic wyjaśniają okoliczności i ustalają przyczyny groźnego wypadku, do którego doszło w piątek po 11.00 na ulicy Katowickiej. W wyniku zdarzenia chevroleta z toyotą dwaj kierujący trafili do szpitala.

Przyczyny wypadku na ulicy Katowickiej

W piątek około 11.20 doszło do poważnego wypadku drogowego na ulicy Katowickiej, tuż za rondem przy centrum handlowym w Mysłowicach. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki, kierujący chevroletem 89-letni mieszkaniec Katowic, najprawdopodobniej w wyniku zasłabnięcia, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z toyotą kierowaną przez 49-latka z Mysłowic. W wyniku zdarzenia obaj kierujący zostali przetransportowani do szpitala, celem dalszych badań.

Apelujemy o rozwagę i zachowanie zdrowego rozsądku na drodze. Pamiętajmy, że wysokie temperatury powodują zmęczenie i uczucie senności. Starajmy się robić częstsze niż zazwyczaj przerwy w podróży, co z pewnością wpłynie na poprawę naszego samopoczucia i spowoduje, że bezpiecznie dotrzemy do celu. - czytamy na stronie KMP.

Wideo

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również