Wiadomości z Mysłowic

Jubileusz 100 Urodzin Pani Adelajdy Buchwald w Dziećkowicach

  • Dodano: 2024-06-18 17:45

W dzielnicy Dziećkowice miało miejsce wyjątkowe wydarzenie – swoje 100. urodziny obchodziła Pani Adelajda Buchwald. Był to dzień pełen wzruszeń, radości i wspomnień, które na długo pozostaną w pamięci jubilatki oraz jej najbliższych.

Wyjątkowe życzenia od władz miasta

Z okazji tego wspaniałego jubileuszu, Prezydent Mysłowic Dariusz Wójtowicz oraz Paulina Kalisz, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, osobiście złożyli Pani Adelajdzie najlepsze życzenia. Wizyta przedstawicieli władz miasta była pełna serdeczności i ciepłych słów, co dodatkowo podkreśliło wyjątkowy charakter uroczystości.

Rodzinne spotkanie pełne wzruszeń

Urodziny Pani Adelajdy były nie tylko okazją do złożenia życzeń, ale także do rodzinnego spotkania, które obfitowało w rozmowy o życiowych doświadczeniach. Jubilatka, otoczona bliskimi, mogła podzielić się swoimi wspomnieniami, które są bogactwem doświadczeń minionego stulecia.

Symboliczne sto lat

Obchody 100. urodzin to moment niezwykły i symboliczny. Pani Adelajda Buchwald jest żywym świadkiem zmian, jakie zaszły na przestrzeni ostatniego wieku. Jej życie pełne jest historii, które stanowią bezcenny skarb dla kolejnych pokoleń. Świętowanie takiego jubileuszu to również okazja do refleksji nad upływającym czasem oraz wartością więzi rodzinnych i międzyludzkich.

Jubileusz 100 Urodzin Pani Adelajdy Buchwald w Dziećkowicach

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również