Wiadomości z Mysłowic

Koncertowy weekend w Mysłowicach

  • Dodano: 2020-07-22 07:30, aktualizacja: 2020-07-22 12:42

Najbliższy weekend na Mysłowickim rynku zapowiada się niezwykle ekscytująco.

W sobotni wieczór odbędzie się koncert Beskres DJ set by KAMP. Jest to jedna z najpopularniejszych grup grających muzykę elektroniczną. Zespól przez lata czerpał inspirację z mocniejszych gatunków muzycznych a jednocześnie był otwarty na nowe brzemienia co w efekcie zaowocowało powstaniem projektu dj-skiego, w skład którego wchodzą Michał Słodowy oraz Radek Krzyżanowski. Oryginalne brzmienie wraz z muzyczna wrażliwością dają mix muzyczny określany przez twórców jako Romantic Techno.

W czasie koncertu nie zabraknie z pewnością muzycznych emocji i mocnych, tanecznych dźwięków. Fani różnych gatunków muzycznych będą mogli znaleźć coś dla siebie. Wydarzenie wystartuje o godzinie 19:00.

W niedzielne popołudnie zapraszamy na spotkanie z teatrem. Zaproszenie kierujemy szczególnie do najmłodszych widzów, gdyż o godzinie 15: 00 Teatr Żelazny wystawi spektakl pt: "Złota Rybka". Natomiast dwie godziny później o 17:00 mysłowiczanie będą mogli ujrzeć drugą odsłonę cyklu mini spektakli, opowiadających o historii miasta Mysłowice, czyli "Tyjater elwrów Śłosprowki ło Mysłowicach".

To nie koniec atrakcji

"Posiedź na płycie" otwarta jest dla każdego nie tylko w weekendy. Na Rynku zrelaksować możecie się również w pozostałe dni tygodnia od 14:00 do 22:00. Oferta wakacyjna Mysłowickiego Ośrodka Kultury, oprócz cyklu Niech Żyje Rynek oraz projektu Mysłowice Alternatywnie, finansowanego z Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego, wzbogacona jest także o odbywające się codziennie zajęcia stałe oraz trwające właśnie Wakacje z MOK-iem, które w tym roku cieszą się wyjątkowym uznaniem rodziców i dzieci.

Google NewsSubskrybuj m-ce.pl z Google News

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również