Wiadomości z Mysłowic

Konkursy dla uczniów mysłowickich przedszkoli i szkół

  • Dodano: 2018-05-02 08:15, aktualizacja: 2018-05-02 08:41

Uczniowie mysłowickich przedszkoli i szkół przygotowują swoje prace na konkurs „Zostań Prezydentem Mysłowic” i „Mysłowice moich marzeń”. Konkursy zorganizowano z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka, przy współpracy Młodzieżowej Rady Miasta Mysłowice.

Aby „Zostać Prezydentem Mysłowic”, i pełnić funkcję Młodzieżowego Prezydenta Miasta Mysłowice przez jeden dzień 1 czerwca 2018 r., wystarczy przygotować prezentację multimedialną „Mysłowice – droga do niepodległości”. Prace mogą zgłaszać do 25 maja br. uczniowie II i III klas oddziałów gimnazjalnych oraz szkół ponadgimnazjalnych. Spośród prac nadesłanych na adres pocztowy Kancelarii Prezydenta Miasta Urzędu Miasta Mysłowice, jury wyłoni uczestników finałowych prezentacji.

Z myślą o przedszkolakach oraz uczniach klas I - III szkół podstawowych organizowany jest konkurs plastyczny pod hasłem „Mysłowice moich marzeń”. Prace w dowolnej technice (np. rysunek, obraz, wyklejanka, wydzieranka itp.) powinny być w formacie nie mniejszym niż A4 i nie większym niż A2. Tą samą nazwą „Mysłowice moich marzeń” opatrzony jest kolejny konkurs, tym razem na napisanie wiersza, adresowany do uczniów mysłowickich szkół podstawowych klas IV - VI. Tematyka wiersza związana ma być z miastem Mysłowice.

Prace należy dostarczać do 25 maja 2018 r. do Mysłowickiego Ośrodka Kultury w Mysłowicach, ul. Grunwaldzka 7, 41-400 Mysłowice.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.