Wiadomości z Mysłowic

Kup kebab i pomóż w leczeniu Tymonka

  • Dodano: 2020-10-30 08:15, aktualizacja: 2020-10-30 08:35

We wtorek 3 listopada 2020 r. mysłowicki Nemrut Kebab we współpracy z Fundacją Bajtel oraz Kancelarią Prezydenta Miasta Mysłowice organizuje wydarzenie charytatywne. W tym dniu cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na szczytny cel jakim jest leczenie rehabilitacyjne oraz zakup ortezy dla Tymonka.

Każdy może przyczynić się do tego aby ten mały, dzielny chłopiec wrócił do zdrowia, jedyne co trzeba zrobić to kupić w tym dniu kabab i smacznie zjeść. Możecie również wesprzeć zbiórkę przelewając pieniążki – szczegóły pod adresem https://zrzutka.pl/dv5cjn

LINK DO ZRZUTKI

Kilka słów o Tymonku

Tymonek urodził się 22.06.2019 r. Pani Natalia o chorobie syna dowiedziała się w 30 tygodniu ciąży podczas badań prenatalnych. Lekarz poinformował, iż chłopczyk urodzi się z wadą tzw. stopy końsko-szpotawate obustronne. Jest systematycznie rehabilitowany. Pani Natalia wierzy, że Tymonek kiedyś jeszcze zostanie piłkarzem - pomóżmy spełnić jej marzenie. Uzbierana kwota pozwoli na zakup nowych ortezy oraz dalsze leczenie i rehabilitacje.

Kup kebab i pomóż w leczeniu Tymonka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również