Wiadomości z Mysłowic

Mieszkaniec Imielina zatrzymany z kilogramem amfetaminy

  • Dodano: 2019-03-14 11:15

Wspólne działania kryminalnych z katowickiej komendy wojewódzkiej i komendy miejskiej w Mysłowicach doprowadziły do zatrzymania 25-letniego mieszkańca Imielina, który posiadał blisko kilogram amfetaminy.

W jego mieszkaniu policjanci znaleźli też wagi elektroniczne, woreczki strunowe, etykiety i hologramy oraz różnego rodzaju płynne i sypkie substancje. Wobec podejrzanego sąd zastosował 3-miesięczny areszt. 

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia


Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, wspólnie z mysłowickimi kryminalnymi przeprowadzili działania, w wyniku których zatrzymali 25-letniego mieszkańca Imielina. Mężczyzna miał przy sobie blisko kilogram amfetaminy. Podczas przeszukania jego mieszkania policjanci znaleźli również marihuanę, wagi elektroniczne, woreczki strunowe, ampułki, etykiety i hologramy oraz różnego rodzaju sypkie i płynne substancje. Ich próbki przesłano do badań laboratoryjnych, które określą ich skład chemiczny.

25-latek usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków, za co grozi mu kara do 10 lat więzienia. Na wniosek śledczych sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również