Wiadomości z Mysłowic

Mysłowiccy policjanci otrzymali "Serdeczne karteczki"

  • Dodano: 2020-11-17 08:45, aktualizacja: 2020-11-17 08:58

Dzieci z najmłodszych klas Szkoły Podstawowej nr 6 wykonały „Serdeczne karteczki” dla mysłowickich policjantów. Karteczki są dowodem wdzięczności dla służb za ich codzienną pracę, trud, poświecenie i niesienie pomocy, szczególnie w czasie pandemii.

Policjanci każdego dnia dbają o bezpieczeństwo mieszkańców miasta niejednokrotnie narażając swoje zdrowie, a czasem nawet życie. Obecna sytuacja związana z epidemią koronawirusa dotyka każdego z nas. Od kilku miesięcy, codzienne obowiązki mundurowych nabrały zupełnie nowego znaczenia. Stróże prawa sprawdzają miejsca pobytu osób objętych kwarantanną i starają się nieść pomoc tym, którzy jej potrzebują.

Nie jest to łatwy czas zarówno dla mieszkańców, jak i dla policjantów

Tym bardziej cieszą słowa uznania i podziękowania, które wpłynęły na ręce Komendanta Miejskiego Policji w Mysłowicach od uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 6. Dzieci z klas I-III  własnoręcznie wykonały "Serdeczne karteczki", które są dowodem wdzięczności za codzienną pracę, trud, poświecenie i niesienie pomocy, szczególnie w tym trudnym czasie pandemii.

Policjanci bardzo dziękują dzieciom za pamięć i doceniają wysiłek włożony w przygotowanie karteczek

Mysłowiccy policjanci otrzymali "Serdeczne karteczki"

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.