Wiadomości z Mysłowic

Mysłowice Rugby 7 - turniej, jakiego jeszcze nie było

  • Dodano: 2021-06-16 06:30, aktualizacja: 2021-06-15 11:49

Już 19 czerwca na stadionie przy ul. Sportowej na Wesołej w Mysłowicach wybiegną drużyny z całej Polski walczące o udział w finale Pucharu Polski Rugby 7.

Dlaczego mysłowicki turniej jest jednak wyjątkowy?

W tym roku w Polsce odbyło się łącznie niemal dziesięć turniejów Mistrzostw Polski i Polskiej Ligi Rugby 7. Żaden nie zgromadził jednak aż 12 drużyn rywalizujących w tej pasjonującej i dynamicznej odmianie naszej dyscypliny. Jest to niewątpliwy sukces młodego klubu, który – choć dopiero zaznacza swoją obecność na sportowej mapie miasta i kraju – wysokim poziomem organizacyjnym i świetną atmosferą zdobywa zaufanie zawodników i działaczy z innych ośrodków. Hegemon zadbał o przygotowanie do turnieju dwóch boisk, na których będą rozgrywane zawody, a także pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich uczestników. Równolegle do wysiłków organizacyjnych trwały rozmowy ze sponsorami, dzięki czemu najlepszy gracz otrzyma nagrodę indywidualną – telefon komórkowy.

Jednocześnie nieszablonowe i rzetelne podejście zarządu Hegemona przekłada się także na współpracę z lokalnymi partnerami – podczas turnieju mysłowiczanie zaprezentują się w nowych strojach meczowych, na których widnieć będzie logotyp pozyskanego niedawno partnera strategicznego MINUTOR Energia. Od samego początku swego istnienia Hegemon dąży bowiem do zbudowania wokół rugby lokalnej społeczności, która wzajemnie się wspiera i promuje. Dzięki owocnej współpracy z miastem i jego jednostkami oraz mysłowickimi przedsiębiorcami hasło #gramylokalnie nabierze pełni mocy już 19 czerwca.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.