Wiadomości z Mysłowic

Mysłowicka Zima Baletowa w Miejskim Ośrodku Kultury już 26 stycznia!

  • Dodano: 2019-01-18 12:00

Miejski Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na pokaz jubileuszowy "TIME TO DANCE" w wykonaniu podopiecznych Studia Choreografii i Teatru Tańca MOVEMENT.

Kogo zobaczymy podczas pokazu?

W trakcie odbywającej się w ostatnią sobotę stycznia imprezy najmłodsi mieszkańcy naszego miasta zaprezentują m.in. balet i modern jazz. Podczas Mysłowickiej Zimy Baletowej zostanie przedstawiony dorobek artystyczny grup tanecznych działających w Mysłowickim Ośrodku Kultury, gościnnie zatańczą także grupy rozwijające swoje umiejętności w Domu Kultury w Rudzie Śląskiej-Bielszowicach oraz w Prywatnej Szkole "Art" w Tychach.

Studio Tańca Movement działa już 5 lat!

Tegoroczny pokaz jest podsumowaniem pięcioletniej działalności Studia Tańca Movement, które od trzech lat współpracuje także z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury. W ramach zajęć odbywających się w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7 działają obecnie trzy grupy:

  • Baby Ballet
  • Ballet/Jazz i Modern jazz/
  • Modern gymnastic dance

Jak podkreśla instruktorka Magdalena Ławniczek, zapotrzebowanie na tego typu zajęcia stale rośnie, w związku z czym już w lutym rozpocznie się nabór dzieci i młodzieży na II semestr grup tanecznych.


26 stycznia 2019 r., godz. 17:30 MOK, ul. Grunwaldzka 7

Wstęp bezpłatny

Mysłowicka Zima Baletowa w Miejskim Ośrodku Kultury już 26 stycznia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również