Wiadomości z Mysłowic

Mysłowicki Budżet Obywatelski - oświadczenie

 • Dodano: 2020-05-22 08:45, aktualizacja: 2020-05-22 08:51

Oświadczenie Prezydenta Miasta Mysłowice - Dariusza Wójtowicza w sprawie Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego.

Drodzy Mieszkańcy,

zapewne wielu z Was czeka na informację, kiedy wystartuje kolejna, piąta już edycja Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego. Obserwując duże zainteresowanie zeszłoroczną edycją, sam z niecierpliwością oczekiwałem na rozpoczęcie działań i nowy nabór wniosków, które kolejny raz pokażą kreatywność mysłowiczan i ich ogromne zaangażowanie w sprawy miasta.

Niestety, obecna, wciąż utrzymująca się sytuacja związana z pandemią wirusa COVID-19 oraz związane z tym liczne ograniczenia, nie pozwalają na tą chwilę uruchomić nowej edycji Mysłowickiego Budżetu Obywatelskiego. Wspólnie z urzędnikami pracuję nad tym, aby jak najszybciej umożliwić bezpieczne przeprowadzenie całej procedury.

Liczę na Waszą wyrozumiałość. Zdrowie nas wszystkich jest teraz najważniejsze!

Dariusz Wójtowicz

PREZYDENT MIASTA MYSŁOWICE

Komentarze (12)    dodaj »

 • Anka

  Testy dla pracownikow duzych sklepow Tesco ,Biedronka itp

 • Hanys

  Najwyzsze czynsze, najdroższe smieci , woda i paliwo tez, na calym Śląsku. Wiecej rzeczy sie nie udało.

 • Katowiczanin

  Te Mysłowice powinny stać się dzielnicą Katowic.Tutaj nic sie nie udaje.Jest wieczny problem ,żeby cokolwiek załatwić w Urzędzie. Wiecznie się nieda,albo niema pieniędzy. Mieszkam tu od niedawna i widze różnice.

 • Ewa

  Może gdyby Mysłowice były dzielnicą Katowic, to byłaby szansa na naukę ortografii: NIE DA, NIE MA. Podstawówka się kłania. A tak chciałoby się, by Polska była narodem ludzi wykształconych. A nie tylko ludzi wiecznie narzekających! A co Ty zrobiłeś dla tego miasta? Malkontentów mamy dość.

 • Tomek

  Też od niedawna mieszkam w Mysłowicach i również widzę tu lata zaniedbań i złego zarządzania.Mysłowice są dość drogie, brudne i do tyłu z inwestycjami w stosunku do sąsiednich miast. Niestety jeden prezydent - chociażby nie wiem jak cudowny - nie ożywi miasta w ciągu kilku lat swojej służby dla mieszkańców. Za krótko tu mieszkam żeby ocenić co obecny prezydent zrobił dobrze a co źle dla miasta ale ja pani dużo pracy pozdrów nim. Fajnie by było jakby miasto zaczęło słychać mieszkańców i starać się z nimi prowadzić sensowny dialog.

 • Ludność napływowa

  Hmm, które konkretnie ograniczenia uniemożliwiają uruchomienie nowej edycji BO ?

 • Anty PiS

  Panie Wójtowicz proszę wziąć się do pracy bo jest Pan człowiekiem Ostry co tylko Mysłowice zadłużyl na lata mieszkanie tez otymal Pan od Ostry za darmo ciekawe że my obywatele Mysłowic nie możemy m własnego otrzymać za darmo tylko kredyt hipot. Zaciągać na lata i go spłacać fajnie tak żyć jest na koszt mieszkańców jest Pan gorszym prezydentem od poprzednika wiecie o tym zadłużyl Pan wodociągi a teraz zwslacie winę na resztę hańba

 • Mýsłowiczanka

  Bezpieczeństwo jest w tej sytuacji najważniejsze.

 • Slawek

  A może jakieś sensowne dojście do dworca na Brzęczkowicach by się przydało?

 • An

  Parking pod dworcem i dojazd busem z centrum Brzeczkowic= 15 minut pociągiem do centrum Katowic...Jest potencjał - tylko dworzec wieczorem ciemny,dojście oświetlone, ale już pod wiaduktem i na peronie ciemności egipskie...

 • Piter mieszkaniec Mysłowic

  Zapewne nic mądrego. A moze by studzienki wyczyścić i więcej koszy na śmieci!

  • Piter mieszkaniec Mysłowic
   2020-05-22 17:49
  • odpowiedz
 • Danka

  Proszę o testy dla pracowników oświaty

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu m-ce.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również